Smart movie 4.15 en son versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

ibrother

ibrother

Üye
smart movie kurulumu tamam da ı hacksiz tel.de çalışmıyor alttaki konularda sorunsuz bi tanesini alıp koysan daha ii olr.:good:

PROTON1

PROTON1

Üye
3 yıllık bu uygulama ilaçlı/antibiyotikli mi?konuyu acan arkadaştan azar yemezsek sormak istiyorum:)

kessesini

Üye
teşekürler

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

kessesini

Üye
teşekürler

ismail

ismail

Üye
sağol

yakup343

Üye
eyvalah kardeşim

eserleon

Üye
teşekkürler

place3461

place3461

Üye
coreplayer'in yanına yaklaşamaz çok ta gerekli bir video oynatıcı değil yaptığı işlevi zaten normal real player yapıyor..

RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
:tşk:

sefo

Üye
merci

az-maraz

az-maraz

Üye
arkdaslar nokia e71 de smartmovie 4.15 yukediyimde expired application gelior neden acaba bilen varmi

----------Eklendi @ 19:43:01 ---------- Yazıldı @ 19:35:28 ----------

smartmovie converter rar kodu hatali

bdumut

Üye
Teşekkürler

yare1815

yare1815

Üye
:oke: :tşk:

ekol5441

Üye
Teşekkùrler kardeş eline sağlık

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

golden_age

Üye
arkadaşlar birisi bana lütfen yardımcı olsun. Benim sorunum şu; n95'ime video oynatıcı programlar yüklüyorum örneğin smart movie core codec juliy play vs ama hiçbiri videolarımı sağlıklı bir şekilde açmıyor. Videoları ağır çekimle oynatıyor ses önden gidiyor ses bitiyor görüntü çok sonra bitiyor veya dona dona açıyor lütfen birisi yardımcı olsun... Facebook'tan indirdiğim videoları izlemek için bu sorun benim için çok önemli...

g1gfe4ds2

Üye
arkadaşlar birisi bana lütfen yardımcı olsun. Benim sorunum şu; n95'ime video oynatıcı programlar yüklüyorum örneğin smart movie core codec juliy play vs ama hiçbiri videolarımı sağlıklı bir şekilde açmıyor. Videoları ağır çekimle oynatıyor ses önden gidiyor ses bitiyor görüntü çok sonra bitiyor veya dona dona açıyor lütfen birisi yardımcı olsun... Facebook'tan indirdiğim videoları izlemek için bu sorun benim için çok önemli...

ekran boyutuna göre converter programıyla convertle dostum, yoksa sağlıklı izleyemezsin.

murat001994

Üye
teşekur

force86

force86

Üye
saol abi sen bir denesen :)

Üst Alt