SlovoEd Sözlük ( Her dilde, dev sözlük !! ) Profesyonel Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
SlovoEd Sözlük ( Her dilde, dev sözlük !! ) Profesyonel Çözüm
Aşağıdaki linkten önce telefonunuza uygun SlovoEd uygulamasını çekin

ve telefonunuza yükleyin daha sonra hangi dili çektiyseniz o dile özgü keyi girin, keyler aşağıda ekteki dosyada..

İngilizce ve Türkçe dillerini kalın olarak vurguladım.

Örnek veriyorum; (n95 için)
Türkçe İngilizce Sözlüğü istiyorsunuz.
En üstte verdigim siteye girin
n95 Software Linkini seçin
Açılan yeni sayfada Dictionaries altında, SlovoEd Dictionaries for Nokia N75, Nokia N76, Nokia N95 diye bir link göreceksiniz. Ona tıklamadan altında Turkish To ... linkine tıklıyoruz Ve yeni gelen ekrandan English - Turkish linkine tıklıyoruz, açılan sayfada üstte Download butonuna basarak yeni ekrandan uygulamayı çekiyoruz. Yüksek boyutta olan üstteki seçenek sesli dosyadır, altta ufak boyutta olan sadece metin sözlüğüdür

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: slyfer2029, kisarp, posself1 ve 19 diğerleri

ycfusa

Üye
slovo sozluk cok guzelmis :( malesef p990i icin key yok kullanamiyorum. yardim edersen sevinirim. txt dosyasi sadece s60 icin

wkilroy

Üye
Merhaba
Diğer Diller Için ****** Mevcut Ancak Türkçe Için Bir şey Bulamadim. Bulan Varsa Bilgi Verebilirmi Lütfen

brksldz

Üye
sözlük için saol çk faydalı olacağndan eminim

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi

dry081

Üye
çok teşekkürler harika program

relik

Üye
ya harika bi program!!!
ama bide uiq3.0 arayaüzü olan telefonlar icinde keylerini bulursan cok sevinirim.

emegine saglik

mg.onur

Üye
çok teşekkürler emeğine sağlık

e.sezgin

Üye
Merhaba aslında temel bir sorunum var gibi görünüyor. Programın yeni versiyonunu telefona yükledim ama bir türlü çalıştıramadım. Normal olarak kuruldu gibi görünüyor ama çalıştırmak için kısa yolunu bir türlü bulamıyorum.

Yardım ederseniz sevinirim.

pilotender

Üye
arkadaşım gercekten muhteşem birşey bu benim ingilizce öğretmeni oldugumu da düşünürsek cok işime yarayacak...cok sağol!!

clapin2000

Üye
P990i için key bulabilirsin umarım. Sabırsızlıkla bekliyorum

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
paylaşım için saol

mhttas

Üye
forumda emeği geçen arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim, mesaj yazmadığımız zamanalr oluyor oda aceleciliğimizden oluyor kusura bakmayın.tekrar meği geçen herkese teşekkür ederim

caneeee

Üye
emeğine sağlık

pureboy

Üye
paylaşım için sağol ama bunlar trial...

aircan

Üye
Çok Saol Faydalı Olacak inş

nickname_4

Üye
bravo

mury

Üye
yüklerken sertifika hatası veriyor
neden ne olabilir acaba?

trapezus

Üye
****** çalışmıyor

guvengoktas

Üye
sözlüğü indirdim ama, "dictionary databases are not installed" şeklinde bir uyarı geliyor.çözümü var mıdır ?

Üst Alt