Sleep Cycle (3.0.1.2513-release) Premium Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

tomm

tomm

Üye
    Konu Sahibi
Sleep Cycle (3.0.1.2513-release) Premium Türkçe
Sleep Cycle Türkçe (3.0.1.2513-release)

Sleep Cycle (Uyku Döngüleyici) adından anlaşılacağa üzere uyku döngülerinizi bulup ona göre sizi uyandırmaya çalışan bir uygulamadır. Bu uygulama ile uyku kalitenizi takip edebilirsiniz. Uygulamanın kötü tarafı arka planda sürekli açık kalmasıdır. Tabi bu durum için sizi uyarır ve telefonun şarja takılmasını istemektedir. Uygulamanın mikrofon izni ve ivme izni gibi izinlere ihtiyacı vardır. Mikrofon izni ile sizi dinler ve hangi saatlerde uykudasınız hangi saatlerde derin uykudasınız bunu bulmaya çalışır. Gece horlayıp horlamadığınızı bile ölçebilen bir uygulamadır. Eğer horlarsanız bunu kayıt altına alabilir. Uygulama premiumdur.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Elimden geldiğince türkçeye çevirmeye çalıştım herhangi bir hatalı çeviri veya eksik çeviri olursa bana bildirin lütfen. Beğenip yorum yapmayı unutmayın. İyi kullanmalar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, Eren Değerli, rear2011 ve 2 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler. :)
Resimlerde SSL hatası olduğunu gördüm eğer eklenti yetkiniz varsa resimleri sitemize yükleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: tomm ve Eren Değerli
tomm

tomm

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. :)
Resimlerde SSL hatası olduğunu gördüm eğer eklenti yetkiniz varsa resimleri sitemize yükleyebilirsiniz.
Herhangi bir yetkim bulunmamakta başka bir site üzerinden deneyeceğim.
Resimleri başka bir site üzerinden ekledim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
rear2011

rear2011

Üye
Elinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: tomm
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Teşekkürler.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
teşekkürler. acaba başka sesleri de horluyor olarak algılar mı? :hmmm

• Beğen
tomm

tomm

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Yorumunuz için ben teşekkür ederim.
teşekkürler. acaba başka sesleri de horluyor olarak algılar mı? :hmmm
Rica ederim. Bir ara uyumadan önce çizgi film izleyip öyle uyuyordum. Sleep cycle ı açıp öle denedim. Çizgi filmdeki sesleri horlama olarak kaydetmişti. Bazen ortamdaki farklı sesleri horlama olarak tespit edip kaydedebiliyor ama bu durum her zaman olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli ve Silinen Üye 2553318

Üst Alt