Skype_2.1.23signed BELLE & ANNA :)

Sponsorlu Bağlantılar

moonstar90

moonstar90

Üye
programdan atma sorununa bir çözüm lütfen

41hayalet41

Üye
çok teşekkur ederim çok aramiştım

hmzgl

hmzgl

Üye
Skype_2.1.23signedevet sonunda belle uyumlu skype geldi benim basata olmak uzereTum skype kullanicilarin gozu aydin goruntuler kendi telefonumdandirSorunsuz calisiyor ;) ;)Skype telefonunuzda tüm faydaları ile para kaydedebilir ve hareket halindeyken bağlantıda kalın.Skype'tan Skype'a ücretsiz çağrılar ve IM 3G veya WiFi olun.Yurtdışında telefonları aramaları ve metin (SMS) tasarruf.Resimleri, videoları ve diğer dosyaları telefonunuzdan.​
Abonelik istiyormu bu

mhmzergn

mhmzergn

Üye
skypedan görüntülü görüşme yapılıyor mu

moonstar90

moonstar90

Üye
Arkadaşlar skype kapanma sorunu kalkmiştir.ben kullanamadim bu programi çoğu kişi gibi tam giriş yaparken atiyordu.geçen gün telefonu bilgisayara bağladim nokia suitten mağazaya girip indirdim direktelefona kuruldu.ardindan açtim ve sorunsuz kullaniyorum.bilgisayarinizdan indirip kurun.​

- - - Eklendi - - -

kullanici adına tıklayınca programdan atıyo arkadaşlar.
Arkadaşlar skype kapanma sorunu kalkmiştir.ben kullanamadim bu programi çoğu kişi gibi tam giriş yaparken atiyordu.geçen gün telefonu bilgisayara bağladim nokia suitten mağazaya girip indirdim direktelefona kuruldu.ardindan açtim ve sorunsuz kullaniyorum.bilgisayarinizdan indirip kurun.​

mecucyecuc

Üye
teşekkürler kardeş. Bende c6-01 var güzel çalıştı. Görüntülüsünü bulursan sevincimiz daha çok olur. Ben bir de bir şey sorcam.ilk defa telden skype kullanan biri olarak. Telden(2gb internetim var.) arkadaşın bilgisayarıyla konuşsam. Herhangi bir ek ödeme oluyor mu? 1 saatlik konuşma yaklaşık kaç megabite a denk geliyor. Şimdiden teşekkür ederim.

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
Skype credits olmadan internet üzerinden bedava konuşulur mu?

rüzgar77

Üye
telefonum hacli refreş bu sürümde atma yapıyordu rompatchı kapattım tekrar denedim ve oldu deneyin derim hacli tellerde

DeepForce

DeepForce

Üye
açılmıyor :(

ydgr4

Üye
yurt dışındaki skype kullanan bir telefonu aramam ücretsiz Demi Yanlış Bilmiyorum..

serinaga

serinaga

Üye
Skype credits olmadan internet üzerinden bedava konuşulur mu?

skype credits sadece sabit ve gsm telefon numaralarını doğrudan aramak için kullanıyor. Skype listende skype user Id'si olan arkadaşlarını wifi yada 3g üzerinden bedavaya arar ve dilediğin kadar görüşürsün.

- - - Eklendi - - -

skypedan görüntülü görüşme yapılıyor mu

Görüntülü görüşme özelliği maalesef symbian için skype'te yok. Eğer internet bağlantısıyla görüntülü görüşme yapmak istiyorsan telden FRING proğramını yükle. Aynı skype gibi çalışır, credits yüklersen gsm ve sabit telleri arayabilirsin ...

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Fuad199219

Üye
gorunrtu varmi skypede ? n8 belle?

- - - Eklendi - - -

fringde bir ise yaramir. fring isleden yokdur benim arkadaslarimnan hamisi skype isledir.o yuzden fringde bir ise yaramir

anlamamki

Üye
msn.facebook.3 bi yerde acilan skype lazim
saygilar

emre.koc

emre.koc

Üye
teşekkürler :)

oscartiger

oscartiger

Üye
n8 belle refresh de sorunsuz çalıştı. kurulumu nokia suite üzerinden usb kablosuyla yığın hafızaya yaptım.. paylaşım için teşekkürler.

hmzgl

hmzgl

Üye
Teşekkürler!

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

saintcent

Üye
emeğine sağlık kardeş hep arıyordum bunu

Üst Alt