Skype v2.1.23

Sponsorlu Bağlantılar

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım, benim hesap ayarlarımda kullanıcı adı diye bir seçenek yok, sadece e-posta seçeneği var diyorum. Kaç kere söyleyeceğim sana?
Tamam bir şey demiyorum zaten :) Kullanıcı adın olmayabilir. Yeni açılan hesaplarda artık yok. Benimki eski skype hesabı ondan var. Kısacası uygulamayı unut :)

Cadillac34

Üye
Zaten e-posta kullanıcı adı yerine de geçiyor. Mesela; telefonda POP3 ayarları yapılıyor. Yani mailleri telefonda okumak, cevaplamak için POP3 ayarları oluştururken de kullanıcı adı olarak e-posta adresi giriyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Destek Çoktan Kesildi Galiba Çalışmıyor Diye Biliyorum

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Destek Çoktan Kesildi Galiba Çalışmıyor Diye Biliyorum
Çalışıyor. Ayrıca çalışmasaydı applist bunu eklemezdi
Zaten e-posta kullanıcı adı yerine de geçiyor. Mesela; telefonda POP3 ayarları yapılıyor. Yani mailleri telefonda okumak, cevaplamak için POP3 ayarları oluştururken de kullanıcı adı olarak e-posta adresi giriyorum.
E-posta kullanıcı adı yerine geçebilir evet. ama skypesymbian
E-posta kullanıcı adı yerine geçebilir evet. Ama skype symbian uygulamasında böyle birşey yok. Sende o yüzden giremezsin. Artık anlamışsındır? Bu arada ben kullanıcı adıyla girdim söyliyim

Cadillac34

Üye
Çalışıyor. Ayrıca çalışmasaydı applist bunu eklemezdi
E-posta kullanıcı adı yerine geçebilir evet. ama skypesymbian

E-posta kullanıcı adı yerine geçebilir evet. Ama skype symbian uygulamasında böyle birşey yok. Sende o yüzden giremezsin. Artık anlamışsındır? Bu arada ben kullanıcı adıyla girdim söyliyim
Tamam arkadaşım ben bir şey demiyorum. Sen öyle diyorsan öyledir. Ama bana ilginç geldi.

Üst Alt