Skype v2.1.23

Sponsorlu Bağlantılar

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Skype v2.1.23
Applist Skype ı eklemiş. Yükledim ve çalışıyor. Desteğini kaldırmamış mıydı? :)

Cadillac34

Üye
İyi de bende gözükmüyor yani mağazada. Sen hangi sürümü kullanıyorsun?

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
tüm sürümler aynı değilmi
Ayarlardan CFW yü erkinleştirmen gerek
Applist e gir. Sağ alttaki insan resmine tıkla. Yukarda settings e gir. En altta CFW diye bir yer var onu etkinleştir.
Belki gözükür

Cadillac34

Üye
tüm sürümler aynı değilmi
Ayarlardan CFW yü erkinleştirmen gerek
Applist e gir. Sağ alttaki insan resmine tıkla. Yukarda settings e gir. En altta CFW diye bir yer var onu etkinleştir.
Belki gözükür
Tamam hallettim sorunu. C:/data/.config/schumi1331 klasörünü silmek gerekiyormuş ve bende sildim gözüktü tüm uygulamalar.

Skype çalışıyor mu sende? Yani giriş yapabiliyor musun? Mesajlaşabiliyor musun şuan?

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Tamam hallettim sorunu. C:/data/.config/schumi1331 klasörünü silmek gerekiyormuş ve bende sildim gözüktü tüm uygulamalar.

Skype çalışıyor mu sende? Yani giriş yapabiliyor musun? Mesajlaşabiliyor musun şuan?
Evet çalışıyor. Mesajlaşabiliyorum.
Yükle giriş yap. Oluyor
Konuşacağın kişiyi aç. Seçeneklerden "IM" e bas mesajlaşma yeri açılır.

Cadillac34

Üye
Bende olmuyor. Hatta uygulamadan atıyor, kendi kedine çıkıyor.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 telefonum. Yükledim ama giriş yapamıyorum. Giriş bilgilerimi yanlış diye gösterip hesabıma girişi izni vermiyor.
Evet gerçekten yanlışsa giremezsin. Bende öyle denedim sonunda doğru bilgileri buldum ve girdim. Kullanıcı adından emin değilsen şu adrese git:
Bu adreste hesabının e-posta adresini gir ve ara. Önüne birden fazla hesap çıkabilir. Oradan kendi hesabının kullanıcı adını kontrol et ve alttan parolayı sıfırla de. Daha sonrada uygulamada giriş yapmayı dene.

:)

Cadillac34

Üye
Evet gerçekten yanlışsa giremezsin. Bende öyle denedim sonunda doğru bilgileri buldum ve girdim. Kullanıcı adından emin değilsen şu adrese git:
Bu adreste hesabının e-posta adresini gir ve ara. Önüne birden fazla hesap çıkabilir. Oradan kendi hesabının kullanıcı adını kontrol et ve alttan parolayı sıfırla de. Daha sonrada uygulamada giriş yapmayı dene.

:)
Giriş bilgilerim doğru onda sıkıntı yok. Sadece uygulamada hata veriyor.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
İyi de Skype'nin hem sitesinde hemde programında oturum açıyor. Bunda niye olmuyor?
Bilmiyorum ama uygulama sadece kullanıcı adı kabul ediyor. Kullanıcı adını biliyorsan öyle gir. Bilmiyorsan yukarda yazdığımı yap

Cadillac34

Üye
Türkçe olan uygulamayı da kurdum ama yine aynı hatayı veriyor.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe olan uygulamayı da kurdum ama yine aynı hatayı veriyor.
E-posta ile giremezsin kullanıcı adı girmen gerek. Sadece kullanıcı adı kabul ediyor. Sorun bu
Skype hesabının kullanıcı adını bilmiyorsan şunları uygula:

Kullanıcı adından emin
değilsen şu adrese git: Bu adreste hesabının e-posta adresini gir ve
ara. Önüne birden fazla hesap çıkabilir.
Oradan kendi hesabının kullanıcı adını
kontrol et.

Cadillac34

Üye
Dediğini yaptım ama hesap ayarlarımda kullanıcı adı gibi seçenek yok, sadece e-posta var. Bunu Skype web sitesinde denedim. Telefondaki uygulama hariç diğerlerinin hepsinde giriş yapabiliyorum. Acaba mobil veri ile Wifi'den dolayı yapabilir mi?

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Dediğini yaptım ama hesap ayarlarımda kullanıcı adı gibi seçenek yok, sadece e-posta var. Bunu Skype web sitesinde denedim. Telefondaki uygulama hariç diğerlerinin hepsinde giriş yapabiliyorum. Acaba mobil veri ile Wifi'den dolayı yapabilir mi?
Kullanıcı adını bilmiyorsan veya yoksa yapacak bir şey yok. Giremezsin malesef
İşte skype

Cadillac34

Üye
Arkadaşım, benim hesap ayarlarımda kullanıcı adı diye bir seçenek yok, sadece e-posta seçeneği var diyorum. Kaç kere söyleyeceğim sana?

Üst Alt