Skyfire Beta 1.5 - S60v5 [ 5800 XM - N97 Mobile Web Browser ]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aym82, hotbord_34, *Ky0 ve 5 diğerleri

aryscat

aryscat

Üye
Doğuş ... Neredeyse 2 yıldır Türkiye de çalışmayan at programı bugün buraya koyma sebebini öğrenebilirmiyim? Denedim bi değişiklik yok. Hala açılanmiyor. Acaba bildiğin birşeymi var?

r@sim

r@sim

Üye
kardeş çalışıyormu siteye koydun

CNR0185

Üye
ben de açıldımı acaba skyfire dedim bi an arkadaş bi açıklama yaparsa seviniriz neden eklediğini bilmediğimiz bişe mi var .

AlpReis

AlpReis

Üye
neler oluyor

• Beğen
Tepkiler: ilkem5858

osmantaner44

Üye
ya ben yukledim fakat prefs dosyasını datanın içine atacakmışız.fakat ben o prefs dosyasını bi turlu bulamadım.yardımcı olurmusun arkadasım.

r@sim

r@sim

Üye
kardeş bi açıklama yapacakmısın çalışıyormu

333fatik333

333fatik333

Üye
niye koydun çalışmayan dosyayı

KELGER

KELGER

Üye
kardeş cevap yazsana

nereharme

nereharme

Üye
bu skyfire çalışmıyor bende denedim. Başka birisi paylaşsa hadi neyse de genel yayın yönetmeni bunu paylaşıyorsa en azından su şekilde su telefonlarda su işlemleri yaparak çalışıyor gibisinden bi açıklama yapması gerekir.

oguz95

Üye
kardeş konu ile ilgili öz bir açıklama yapabilir misin 10larca insan senin açıklama yapmanı bekliyor

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşın kafası güzelken yayınlamış işte ne üstüne gidiyosunuz.şimdide utancından cevap yazamıyor

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya yeni versiyon diye koymuştur arkadaşımız.bir yerlerde prefs dosyası eklenince çalıştıgı söyleniyor.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
eline sağlık

JayJayyy

Üye
emeğine sağlık güzel program

kerzami

Üye
cillop gibi çalışıyor ::bye2: Benim içinn bu site bitmiştir. Bi dahada Bu siteyede gelmem.

qwers

Üye
şaka mı yapıyosunuz

--------------- Ekleme ---------------

bi açıklama yapabilirmisin?

paix1984

Üye
sky fire symbiana destek vermiyor arkadaşlar bu paylaşımlara itibar etmeyin lütfen skyfire eyle görüştüm sadece android ve windows işletim sistemlerine destek veriyor bilgilerinize

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
nie koydu acaba :hmmm