SkyeStream SkyeCaller Pro II v2.02S60 v5 Unsigned Crac-ked-DiL-Codepda ( Arayanın Resmi Tam Ekran )

Sponsorlu Bağlantılar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SkyeStream SkyeCaller Pro II v2.02S60 v5 Unsigned Crac-ked-DiL-Codepda ( Arayanın Resmi Tam Ekran )

Gelen aramalarda arayan kişinin resmini tam ekran olarak gösterir ..

Farklı bir C.ra.cklenmiş dosya daha eklenmiştir . ( Program aynıdır ) İstediğinizi Kurabilirsiniz .

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kenan3761, hassan27, comfort11 ve 21 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

:türkiye1:

alpme

alpme

Üye
eklerden birinci dosyayı indirdim kurdum fakat programı açtığımda lisans kodu istiyor

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eklerden birinci dosyayı indirdim kurdum fakat programı açtığımda lisans kodu istiyor

Dostum onu kaldırıp verdiğim 2.dosyayı yüklemeyi denermisin . program tam c.r.a.c.kli yani F.u.l.l

fakat cihazın hackli olmalı , deneyip sonucu yazarsan sevinirim . Kolay Gelsin .

ceycey1970

Üye
her ikisinde de lisans kodu istiyor

mekanik

Üye
işe yarayacak gibi duruyo sağolasın...

cakabey52

cakabey52

Üye
önce ikinciyi kurdum açılışta wap.softmarket..... gibi bişeyler çıktı. Tamam deyincede kapandı. Bu sefer birinciyi kurdum o da lisans kodu istedi.

camecula

camecula

Üye
Güzel paylaşım :good:

morsa125

Üye
hocam ben proyu kurdum imzaladım fakat acmadı 5800 nokıa

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

storm_61

storm_61

Üye
bu program 5800 da çalışmıyor.desteklemiyor.

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
teşekkürler

dışarıdan

Üye
bu teşekkür edenler ne için teşekkür ediyolar anlayamadım, programı kurdukları içinse eğer, bir çok arkadaş kuramadığını söylüyor neden şöyle yaptım böyle yaptım ve kurdum demiyolar...

--------------- Ekleme ---------------

bu arada ben ikincisini signed yaptım ve kurdum harika çalışıyor, teşekkürler...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nasıl bir hata uyarısı aldınız yüklemeye çalışırken ? Tam olarak yazabilirmisiniz ?

amede2147

Üye
oluyoru ben anlamam hacker filan telefonu hacker için almadım

storm_61

storm_61

Üye
önce ikinciyi kurdum açılışta wap.softmarket..... gibi bişeyler çıktı. Tamam deyincede kapandı. Bu sefer birinciyi kurdum o da lisans kodu istedi.

:megafon: aynen dediğin gibi. bende de bu sorun var.

ohinaz

Üye
saol

emkgks

Üye
ne sağolu ya programı denemeden yada bilerek trial versiyonu koyuyor buluyor başka sitelerden burada paylaşıyor..bunu yapmaya ne avr ben bu yöntemle sana günde yüz tane program paylaşırım..konu hala açık hayret yaaa...kimseye güven kalmadı

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne sağolu ya programı denemeden yada bilerek trial versiyonu koyuyor buluyor başka sitelerden burada paylaşıyor..bunu yapmaya ne avr ben bu yöntemle sana günde yüz tane program paylaşırım..konu hala açık hayret yaaa...kimseye güven kalmadı

:hmmm

Üst Alt