Duyuru Sizde ailemize katılmak ve yöneticimiz olmak ister misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Sizde ailemize katılmak ve yöneticimiz olmak ister misiniz?
Merhaba sayın Maxicep.com ailesi,

Sitemize belli aralıklar ile bölüm yöneticisi almayı düşünüyoruz. Bu yöneticiliklerin hangi bölümlere alacağını da sizler için bu yazımızda derliyoruz.

Yönetici alınacak olan bölümler hangileri?
- Spor Gündemi Bölümü Tamamı
- Müzik kategorisi
- Sinema – Kitap – Şiir kategorisi
- Televizyon kategorisi
- Eğitim ve Öğretim kategorisi
- Motorlu Taşıtlar ve Modifiye kategorisi
- Maxi Kadın kategorisi
- Haber Köşesi kategorisi
- Sosyal Ağlar kategorisi
- PC Donanım ve PC Yazılım kategorileri
- Elektronik, Dijital Elektronik ve Ev Elektroniği Bölüm Tamamı​

Yönetici olmak için gerekli şartlar nelerdir?
Yönetici olmak için gerekli şartlar en az 30 gün boyunca bu belirttiğimiz kategorilerde yardım ve destek konularına cevap verip bölümdeki aktiviteyi üst düzeye çıkartmak.

Yardım ve destek konuları haricinde kategoriye yeni konular açılmalı ve konuların özgünlüğüne dikkat edilip nizami olarak fotoğraf vs. ile birlikte süslenmesi gereklidir.

Üyelik sicilinde en az 1 yıllık geçmişte çok önemli uyarıların bulunmaması ve sıklıkla ceza alınıp mesaj kasma gibi sorunlar yaşanılmadığı görülmesi gereklidir.

Nasıl yönetici olabilirim?
Aşağıda belirttiğimiz formu doldurarak özel mesaj ile @Dogus Pertez kullanıcı adına ulaştırabilirsiniz.

Maxicep.com’a neden üyesiniz?:
Aktif olduğunuz gün ve saatler?:
Ad – Soyad:
Daha önce yöneticilik yaptığınız forumlar var mı?:
Yönetici olmak istediğiniz kategori de örnek gösterebileceğiniz 5 konunuz:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 2619136, Ozan ve 9 diğerleri

Baydırman

Baydırman

Moderator
Gereksizler olsaydı düşünebilirdim :ehe

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Buğra

Buğra

Admin
Şimdiden bu ünvanı alacak arkadaşları tebrik ediyorum :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136, Muhammed CR7, minoo ve 3 diğerleri
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
çok girilmeyen bölümleri yazmışsınız umarım düzgün yapabilecek birini seçersiniz.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', Buğra ve Dogus Pertez
Buğra

Buğra

Admin
çok girilmeyen bölümleri yazmışsınız umarım düzgün yapabilecek birini seçersiniz.
çok girilmeyen demişsiniz ama burası her ne kadar teknoloji ağırlıklı bir forum olsa da günlük hayattan genel bir forum :)
o sebeple az aktif olan kısımları daha da aktif hale getirmek ilgilenmek lazım :) o yüzdendir ki bu bölümlere yönetici alımı yapılacak anladığım kadarıyla :)

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', BLasTeaR, SoulsEagle ve 1 kişi daha
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
çok girilmeyen demişsiniz ama burası her ne kadar teknoloji ağırlıklı bir forum olsa da günlük hayattan genel bir forum :)
o sebeple az aktif olan kısımları daha da aktif hale getirmek ilgilenmek lazım :) o yüzdendir ki bu bölümlere yönetici alımı yapılacak anladığım kadarıyla :)
Düşünce doğrudur, bu bölümlerin çoğuna baktığımızda ise teknoloji ile ilgili temel bölümlerimizdir.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve Buğra

Cadillac34

Üye
Yeni yönetici olarak alınacak ve yönetici olmak isteyen arkadaşlara şimdiden başarılar.

Ben şahsıma konuşacak olursam; konular hakkında fazla bilgi sahibi olamıyorum. Yönetimde yer almaktan ziyade sürekli yardıma ihtiyacımız oluyor. Forumun genel forum değil de genele yakın olmasının kanaatindeyim.

Mesela; telefona yazılım atmak için ilk önce bilgisayarımızı kullanmak gerekiyor. Bilgisayar yapılacak işin ilk aşamasıdır. Dolayısı ile bilgisayarımızın hatasız ve sorunsuz olması lazım.

Bu gibi diğer konulara da ağırlık verilirse yardım ihtiyacımıza o kadar çözüm bulunabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136, 'Şeref' ve Doğuş Pertez

Cadillac34

Üye
Ben yönetici olsaydım seni almazdım yönetime. :D

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Spor bölümüne talibim. Oylarınızı bekliyorum. Bana oy veren de vermeyen de benim forumdaşımdır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Doğuş Pertez
Jan

Jan

Üye
Sinema–Kitap–Şiir için adayım takiplerine başlayacağım..

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve 'Şeref'
yeumyang

yeumyang

Moderator
GSM operatörleri ve Telekom bölümü olsa talip olurdum ayrıca yönetici demek forumun genelinde düzenlemeler yapabilmeli sadece verilen bölümde değil

Jan

Jan

Üye
Sen hele bi verilen yerde yapta sonrası düşünülür kardeşim ;)

Buğra

Buğra

Admin
GSM operatörleri ve Telekom bölümü olsa talip olurdum ayrıca yönetici demek forumun genelinde düzenlemeler yapabilmeli sadece verilen bölümde değil
forumun genelinde düzenleme yapma yetkisi olan kişi admin zaten :)
yönetici belirli bir forum ile ilgilenir :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Cadillac34 ve Jan
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Bir dönem spor bölümü ile baya ilgilenmiştim ama işimden dolayı foruma çok nadir giriyorum yoksa devam etmeyi çok isterdim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall, Dogus Pertez ve 'Şeref'
-Emre

-Emre

Üye
Maxiden uzaklaşmasam bazı kategorilerde yardımcı olabilirdim ama... :(

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez
Ozan

Ozan

Admin
Yetki öncelikle bölüm olarak veriliyor ve yöneticilerin farklı bölümlerde de aktivite sağlamaya zamanları olursa, tecrübeleri de yeterli görülürse zaten birden fazla kategoriye hatta site geneline kadar yetki verilebiliyor. Sonuçta mevcut adminler de önce kategori yöneticiliğinden geldiler hep genelde...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, cihanata_1, n000k ve 3 diğerleri
yeumyang

yeumyang

Moderator
Yetki öncelikle bölüm olarak veriliyor ve yöneticilerin farklı bölümlerde de aktivite sağlamaya zamanları olursa, tecrübeleri de yeterli görülürse zaten birden fazla kategoriye hatta site geneline kadar yetki verilebiliyor. Sonuçta mevcut adminler de önce kategori yöneticiliğinden geldiler hep genelde...
Anladım GSM operatörleri ve Telekom bölüm için alım olursa ben buralardayım

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Motorlu taşıtlar ve modifiye yaşam tarzım [emoji846]

#

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bu bölümlerde aktiflik sağlayarak, yönetici olmak isteyenler formları bana gönderebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt