sizce türkish rap'te en iyi rapçi kim?

Sponsorlu Bağlantılar

Masha

Masha

Üye
CEZA :oke:

• Beğen
Tepkiler: myth_1905

61semih

61semih

Üye
tekerlemecı olarak ceza rapçi olarak sa...

hacidede06

Üye
Tereddütsüz Sagopa peki neden 1 tane bile ceza yok :D (Çünkü ceza lolipopçu)

• Beğen
Tepkiler: India
mstf_l

mstf_l

Üye
sagopa olsun sahsi olsun kolera olsun A2 olsun melankolia adı altında calısan ne kadar rapci varsa hepsi

• Beğen
Tepkiler: India
boyabatlım

boyabatlım

Üye
Türkiyede o kadar su üstüne çıkmamış rap çi var ki hemde bunlar çok başarılı bir şekilde yapıyor işlerini....Benim favorilerim...;Ramiz BayraktarYunus emre Ve grup olarak Türk rap timi,İstanbul attack..
Bi de bi aralar Ambar Crew vardı.Ne oldu la onlara?

efsanerap94

Üye
Arkadaşlar türkçe rapte tarzlar var örnek melankolia flex undergraund vb. her tarzında kendine ait iyi bir yorumcusu var boşuna sago ceza faln diye dinlediginiz adamı özmeyin tarzına göre eleştirin

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
sago

mahser39

Üye
sagopa kajmer ve melankolia

----------Eklendi @ 00:56:28 ---------- Yazıldı @ 00:56:10 ----------

sagopa kajmer ve melankolia dünyda rakip tanımam.

----------Eklendi @ 00:58:18 ---------- Yazıldı @ 00:56:28 ----------

kndi dymjyle BEN 1 NUMARAYIM HİÇ Bİ ZMAN DMEDİM. BEN ZATEN 1 NUMARAYIM (SAGOPA KAJMER)

myth_1905

myth_1905

Üye
ben rapim ''ceza'' _ = feyz al !

India

India

Üye
diğer adamlar küfür etmekten başka birşey bilmiyorlar ama illa en iyi rapçi kim diyorsanız SAGOPA K.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
ne sagopa nede ceza bu ülkeye rapi getiren ilk adamlar cartel dir :alkis

mstf_l

mstf_l

Üye
Arkadaşlar türkçe rapte tarzlar var örnek melankolia flex undergraund vb. her tarzında kendine ait iyi bir yorumcusu var boşuna sago ceza faln diye dinlediginiz adamı özmeyin tarzına göre eleştirin

Buraya rapcileri degerlendirin demiyorlar zaten kendinize gore en iyiyi soyleyin diyor dogal olarak kendimize gore en iyi dinledigimiz oldugu icin

• Beğen
Tepkiler: corchy
y n s c n

y n s c n

Üye
Sagopanın illuminati ile ilgisi olduğu tam olarak belirlendi. Benim için sagopa kajmer isimli bi rapci yoktur artık. Forever ceza.

Masha

Masha

Üye
Cezaaaaaaaaaaaa :)

SHS

SHS

Üye
sagopa kajmer :oke:

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Ne illuminatisi ya. =D :kop: hiç güleceğim yoktu. Nasıl iftira attılarsa adama =D 4Ever Sagopa Kajmer! :kop: adama bak ya. Sago illuminaticiymiş

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Sagopa Kajmer

y n s c n

y n s c n

Üye
Ne illuminatisi ya. =D :kop: hiç güleceğim yoktu. Nasıl iftira attılarsa adama =D 4Ever Sagopa Kajmer! :kop: adama bak ya. Sago illuminaticiymiş

Bende böyle birşeye inanmak istemezdim açıkçası, sagopanın neredeyse bütün konserlerine ve imza günlerine gittim 2008'den bu yana.Fakat videolarla bazı şeyler kanıtlandı benimde içimde ne sevgi kaldı ne bişey.

India

India

Üye
boşversene sagopa için çocuk dövdü bile dediler ama olayın aslını bilmeden atıp tutmak nedense bizim insanımızın çok sevdiği şeylerden biri

y n s c n

y n s c n

Üye
boşversene sagopa için çocuk dövdü bile dediler ama olayın aslını bilmeden atıp tutmak nedense bizim insanımızın çok sevdiği şeylerden biri

Bilmiyorum artık derinliğini.. Fakat bir video var ve kliplerinde Subliminal Mesaj verdiğini gösteriyor. Bana pek yalan gibi gelmedi..
Sözde olan birşey olsa kesinlikle inanmazdım.