Sizce internette En Güvenilir alış veriş Sitesi Hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce internette EN GÜVENLİ alış veriş SİTESİ HANGİSİDİR ?

• Kullanılan toplam oy
    59

cemal1982c

Üye
hepsi burada kesinlikle herşey gözüm kapalı aldım ve hepside sorunsuz çıktı, garanti geri gönderimi de oldukça kolay.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
traliexpress

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Güvenlik açısından vatan bilgisayar teknosa ve hepsi burada..

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Hepsi burada yine birinci ama gittigidiyorunda aşağı kalır yanı olduğunu düşünmüyorum:)

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Onaylı aktarım olduğu için GG ilk tercihim her zaman.Para ben onaylamadan satıcıya aktarılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7 ve cihanata_1
jetonkart

jetonkart

Üye
hepsiburada ama petshop malzemeleri için alışveriş yapıyorum

• Beğen
redhead

redhead

Üye
bir çoğunu kullandım ama en iyisi mediamarkt gibi, hepsiburada artık bozdu bence, sahibinden de zaten sıfır alışveriş yapılmaz ve bazen satanlar satmaktan vazgeçiyor, o yüzden mediamarkt iyi gibi ;)

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
bir çoğunu kullandım ama en iyisi mediamarkt gibi, hepsiburada artık bozdu bence, sahibinden de zaten sıfır alışveriş yapılmaz ve bazen satanlar satmaktan vazgeçiyor, o yüzden mediamarkt iyi gibi ;)
Vatan bilgisayar en iyisi ama fiyatlar yüksek. Mediamarkt tan hic alısveris yapmadım

bilisimler

bilisimler

Üye
Vatan bilgisayar:spr:cool:cool:cool

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Ewet gençlik :) uzun zaman oldu şuanki Alışveriş Siteleri durumu nedir ? :eller:
Hangisi iyi kötü ?

hmtakar

Üye
Tabi ki hepsiburada ama sadece satıcısı hepsiburada olanlar için geçerli. Diğer satıcılar kelek atıyor. Resimdeki ürünün benzerini gönderiyorlar bazen. Farklı marka farklı görsel...

• Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Tabi ki hepsiburada ama sadece satıcısı hepsiburada olanlar için geçerli. Diğer satıcılar kelek atıyor. Resimdeki ürünün benzerini gönderiyorlar bazen. Farklı marka farklı görsel...
Aynen satıcıya dikkat edilmeli.

Asterix34

Üye
Önceden birçok firma sadece kendileri için çalışıyorlardı . Şimdi ise eğer mağaza yada firmanız var ise kısa sürede satışlarınız yapabilirsiniz. Birçok site artık kendi bünyesinde komisyonla duruma geldi . hali ile firma hakkında şikayet yada ödüller olarak bakıldığında en iyi desteği veren firma benim için en iyisidir.

• Beğen

resulesma

Üye
gittigidiyor diyorum ben. Çünkü benimde orada sanal mağazam var. Ben ve benim gibi küçük esnaflara her anlamda yardımcı oluyor. benim ürünlerimede bakarsanız sevinirim:10numara:

• Beğen

BySPaVN

Üye
şahsen benim fikrim ilk olarak hepsiburada sitesinden yana adamlar mesela bi ürünü aldın ilk anda beğenmedin veya sorunlu çıktı koşulsuz geri alıyorlar ama diğer firmalarda ben o hassasiyeti görmedim onun için hepsiburada diyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@Asterix34 bilgi için teşekkürler.

@resulesma bakacam.

@BySPaVN aynen genelde Hburada seçiliyo. Bazı ürünler diğerlerine göre biraz bahalı.