SIStore 2.0.5 (Mağaza) by Juampy CarLegui & Brian.B

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bu symbianda video calıstıran bi tarayıcı veya program var mı
Smart Movie'yi tek geçerim. 6630'dan beri tüm symbian telefonlarımda kullandım. Symbian'ın en iyi video oynatma programı.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bunun benim kendi tarayıcımla farkı var mı

internet uzerinden izlemek için
Smart Movie symbian cihazlar için çıkartılmış en iyi video izleme programıdır. Tabii artık geliştirilmesi filan durduruldu ancak symbian döneminde para ile satılan eşsiz bir programdı. Android'te bile onun gibisini bulamadım. İnternetten video izleyemiyorsun. Telefonundaki videoları izlemek için. Ben 6630'da kaç tane film izledim o programla.

Cadillac34

Üye
Smart Movie symbian cihazlar için çıkartılmış en iyi video izleme programıdır. Tabii artık geliştirilmesi filan durduruldu ancak symbian döneminde para ile satılan eşsiz bir programdı. Android'te bile onun gibisini bulamadım. İnternetten video izleyemiyorsun. Telefonundaki videoları izlemek için. Ben 6630'da kaç tane film izledim o programla.
Smart Movie çalışıyor ama çevrilmiş videoyu çevirebiliyor sadece. Yoksa kodek sorunu oluyor.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Yeni bir şey varsa o mağazada bakıyorum. Ama genelde fazla bir şey yok. Arkadaşın biri AppList mağazasında Skype çalışıyor diyor ama ben nedense giriş yapamıyorum.
Evet Skype hala çalışıyor ve hatta arama felan yapabiliyorum. :) Ayrıca Sana neden giremediğinide söyledim :)

Cadillac34

Üye
Evet Skype hala çalışıyor ve hatta arama felan yapabiliyorum. :) Ayrıca Sana neden giremediğinide söyledim :)
Biz ayrı cumhuriyet miyiz arkadaşım? Bende sana defalarca dedim; kullanıcı adı seçeneği yok diye.

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Biz ayrı cumhuriyet miyiz arkadaşım? Bende sana defalarca dedim; kullanıcı adı seçeneği yok diye.
Bende demiştim, şimdiki hesaplarda öyle bir seçenek yok diye. Bana özelden e-postanı yazar mısın? Birde ben bakayım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Smart Movie çalışıyor ama çevrilmiş videoyu çevirebiliyor sadece. Yoksa kodek sorunu oluyor.
Kardeşim çözücüleri bilgisayarına kurmazsan tabii dönüştürmez. Bende tüm çözücüler kurulu ve bütün videoları da dönüştürüyor. Hatta 3.25 versiyonunda telefon içinde iki tane ayrı çözücüsü vardı onun hala program durur bende.

Cadillac34

Üye
Kardeşim çözücüleri bilgisayarına kurmazsan tabii dönüştürmez. Bende tüm çözücüler kurulu ve bütün videoları da dönüştürüyor. Hatta 3.25 versiyonunda telefon içinde iki tane ayrı çözücüsü vardı onun hala program durur bende.
Sende hangi kodekler var? Bende K-Lite ve Xvid kodekleri var.

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
bunun benim kendi tarayıcımla farkı var mı

internet uzerinden izlemek için
Mod dur yani tarayıcı sürümünü ie10 mobile yapıyor sorunsuz şekilde YouTube dan videolar izleyebilirsiniz

PALA.

PALA.

Üye
Sende hangi kodekler var? Bende K-Lite ve Xvid kodekleri var.

Videoları başka formatlara(mp3,mp4,flv,avi...vb.) dönüştürmenin kodek ile alakası yoktur.
Video dönüştürücü tüm programlar, dönüşüm yapacakları Tüm seçeneklere (mp3,mp4,flv,avi...vb.) dönüşüm yapar. Kodek yüklü olsun olmasın.
Tamamda neden açılmıyor bu video derseniz ? Kodekler video oynatıcı ile alakalıdır(bs player, gom player, klite sinema, dvix player...vb.) bu media oynatıcı programlarının kodekleri içinde gelebiliyor yada kurulum esnasında internetten gerekli kodekleri güncelleyerek indiriyor.
Sorun video oynatıcının sorunudur mevcut videonun uzantısını destekleyecek kodek yoksa kodek hatası alınır. Bu hata gerekli kodek yüklenerek çözülür.
Dönüştürücü program senin kodeğin yüklümü değilmi ona bakmaz sadece dönüşüm yapar. Kodek videoyu izliyeceğin program için gerekli, kodek yüklü ise açar, yüklü değilse hata verir.
Malesef bunu yazarak anlatmak zor.

PALA.

PALA.

Üye
evet 144p
bağlantı hızıylada alakalı galiba eskiden güzel uygulamalar vardı. Çözüm bulursam yazarım

Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
Teşekkürler
:tşk:

Hasand.

Hasand.

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

• Beğen
Tepkiler: Bloxx00102