ŞIRDAN olsa da yesek be arkadaşlar değil mi ? Kimlerin canı çekti . :)

Sponsorlu Bağlantılar

Aege

Aege

Üye
Tadı güzel gerçekten :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Karides,yengeç,bilimum böcek türünü yerseniz - hani şu bıyıklı bıyıklı, gece görseniz çocuğunuzu düşüreceğiniz cinsten olanları - adınız sosyete olur. İş,içi pirinçle doldurulmuş baboş'a gelince miğde bulanır. Koyun bu koyun, her yeri yenir.:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: minoo
MetQ7

MetQ7

Üye
Tuhaf bir görüntüsü var acaba tadı nasılsır:D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
bunun görünümü biraz tuaf ama tadı çok güzeldir.

• Beğen
Tepkiler: Aege

Sidretül Münteha

Üye
Hayatta yemem

buketcik

buketcik

Üye
ne bu yaa:aha:

• Beğen
Tepkiler: Sidretül Münteha
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Tadını merak edenlere anlatayım. Baharat sentezli yumuşak pirinçlerin dudak kadar yumuşak bir organın içerisine soğuktan üşümüş kelebekler gibi dizildiklerini düşünün. Ve oracıkta o ılımanlıktan ötürü birbirine kenetlendiklerini. Hani az bir şeyi dışarı çıksa '' Dondum Anam '' deyip içeri kaçacak. O derece muntazam dizilmişler. Kalın ucundan başlamak suretiyle ince ucuna kadar verilen ısırık darbeleri, her bir prinç tanesinin ve o kırışık lezzetin miğdenizde ya da damağınızda yarattığı şöleni yarıda kesmemek için bir tane daha yersiniz. Hele sarhoşsanız, şırdancıya kazanı kapattırıp kendisine evine gitmesini ve bütün şırdanların satılmış olduğunu diğer müşterilere şimdiden söylemesini istersiniz. Arada bir ağzınıza ot,gübre,leblebi halinde siyah kütleler gelebilir. Bu da şırdanın size en güzel sürprizidir.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tadı güzel. Yahu sanki yemeği cignerken hala güzel bir görüntüye sahip oluyorda..

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Hayvanın neresi bu abi :D Bağırsak a benziyor ama doğru değildir umarım :d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kokorec nedir Hakan ? :D

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Bu, hayvanın en güzel yeri:d: Bilmem ne işe yarar.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
minoo

minoo

Üye
İşkembe yerim sadece ya bu ne şeklinde hayır yok arkadaş :D Tadı güzel olsa kaç yazar. Görünce kusarım ben bunu, yemeyi bırak :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben kahvaltıda yerim :D

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
İşkembe yerim sadece ya bu ne şeklinde hayır yok arkadaş :D Tadı güzel olsa kaç yazar. Görünce kusarım ben bunu, yemeyi bırak :D
Abla bu yorumundan sonra aynı şeyi düşünüyorum :utandım:
İçim bulandı :utandım:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Olsada yesek somuru: Dİablos, Kalender ve Panic attack la yemeye gideriz artık :D Adanaya geliyorum zaten her yıl :naughty:

• Beğen
Tepkiler: ' KalendeR '
Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Banada kargo ile yollarsınız :naughty:
:d::d:

Üst Alt