SingSis Certificate Expires (cepte sertifikalama işlemi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakos

Üye
ya kardesimbu çer dosyası nerede ????? yazdınan tam ayrıntılı yazın??????

--------------- Ekleme ---------------

evet arkadaşlar mükemmel bir program ben şahsen kendim denedim
babinokiada gezerken buna tıkladım ilk başta anlamadım ama sonradan çaktım köfteyi:naughty::naughty:

süresi geçmiş sertifika yazan temayı bu programla değiştirdim direk yüklendi:oke::oke:

:bigstar:şimdi başlayalım:bigstar:

1)ilk olarak bu dosyayı indirelim
Aşağıdaki dosyaları telefona atın .

2)sonra içinden çıkan SignSis v1.03 Repacked.sisx dosyasını kuralım ve proyu açalım.

3)sis file yazan yere tıklayalım ve dosyamızı seçelim

4)ke y file yazan yere tıklayalım ve ke y dosyamızı bulup seçelim

5)cert file yazan yere tıklayalım ve cer dosyamızı seçelim.

veee sooonn sign e basalım ve temamız (.sis ise .sisx) olarak karşımıza gelecek

haydi kolay gele:oke::oke::oke:

)ke y file yazan yere tıklayalım ve ke y dosyamızı bulup seçelim---bunu nerede buluyoruz:bann:
5)cert file yazan yere tıklayalım ve cer dosyamızı seçelim.------bunu nerden buluyoruz?????

sagozanCAN

Üye
Sen böle cer dosyalarınla uraşcna secman kullansana

alperen000010

Üye
senın verecegın programada okadar yazmıs arkadaslar ben sıze anlatayım bu arkadas bır yerden almıs kopyalamıs nasıl yapıldıgını kendısıde bılmıyor
oncelıkle ındırdıgınız prg kuruyorsunuz daha sonra dıger ıkı dosyayı hafıza kartına atın ben oyle yaptımkey fıle yere tıklayıp memory cardd n atmıs oldugun dosyayı bul
cert fıledan nda yazan yere aynısını yap
sıs fıle cozeedı ama sunu denededım bır sıs dosyas yukledım ve memorye attım ve sıgn dedım operatıng dıye bır sey yazdı
daha sonra denemek ıcın bır sıs dosyası attım yuklen sertıfıka hatası vermedı fakat pro gozukmuyor anlıycanız bır moka yaramıyor daha ıyısını yapan yazsın buraya

onur@forvet

Üye
sis yada cer dosyası yazan yere tıkladığımda dosyayı seçecek bir seçenek gelmiyo msj yazma alanı geliyo yani dosyayı seçemiyorum ki sorun

wolkan123456789

Üye
saol oldu......

COESTO

COESTO

Üye
ya n95 v31.0.017 versiyonda deneyen varmı . ben yaptım olmadı sisx e çeviriyor proyu fakat kurulumda( güvenilmeyen bir sağlayıcıdan uydulama yüklenemez ) diyor :( acaba yalnışmı yapıyorum ?
aynen bendede öyle yazıor tel n95 1

sarcow

Üye
arkadaş Repacked.sisx kurduğumda mobile signer çıktı, mobile siğner uygulamsını açınca cerfile,sis file çıkıor ama onları tıklayınca dosya açma değilde metin yazma menüsü gelior sorun nerde olabilir?

COESTO

COESTO

Üye
arkadaş Repacked.sisx kurduğumda mobile signer çıktı, mobile siğner uygulamsını açınca cerfile,sis file çıkıor ama onları tıklayınca dosya açma değilde metin yazma menüsü gelior sorun nerde olabilir?
kardes sormanıza gerek yok sorduğunuz kişi sizden cahıll

fecisi_tayyar

Üye
kesinlikle ise yaramiyor bosuna vakit harcamayin

123fatih

Üye
cahıl mısınz sız.bu programn ıse yaramsı ıcın ımeı numaranıza aıt cer ve dosyasınn olması lazım..sertıfa veren sıtelerdn alacaksnz oda bu saattn sonra ımkansız gıbı bısey oldu..

COESTO

COESTO

Üye
cahıl mısınz sız.bu programn ıse yaramsı ıcın ımeı numaranıza aıt cer ve dosyasınn olması lazım..sertıfa veren sıtelerdn alacaksnz oda bu saattn sonra ımkansız gıbı bısey oldu..
kardesim biz opda dan sertifika alabilseydik burdamı olurduk

123fatih

Üye
Kardesım benm dıycem bu programın ıse yaraması ıcın cer ve dosyanzn olması gerek.olmassa hıc bır ıse yaramaz.bılmeyen arkadaslarım var forumda onlara yardımcı olmk bıze duser..

locket38

Üye
1)ilk olarak bu dosyayı indirelim
Aşağıdaki dosyaları telefona atın .

2)sonra içinden çıkan SignSis v1.03 Repacked.sisx dosyasını kuralım ve proyu açalım.

3)sis file yazan yere tıklayalım ve dosyamızı seçelim

4)ke y file yazan yere tıklayalım ve ke y dosyamızı bulup seçelim

5)cert file yazan yere tıklayalım ve cer dosyamızı seçelim.

veee sooonn sign e basalım ve temamız (.sis ise .sisx) olarak karşımıza gelecek

ÜSTAD...
4 ve 5. kısımları açık anlatırsanız bizim gibi amatörlerde faydalanabilir...
ama lütfen açıklamalar çooooook açık olsun...
nasıl alınır bulunur, cert nereden nasıl alınır yapılır...
madem yaptınız bi hayır şunu tama yapın da
bizde teşekkür edelim...
emeğinize sağlık yinede...
emek varsa saygı her zaman vardır...
mail adresime de yazarsanız bu konuyu haberdar olurum: [email protected]

radyoaktif

Üye
Kardeş delirdiğim bi nokta var;

Sis File
File
Cert File

bu 3 dosyaya tıklıyorum ve dosyaların bulunduğu konumu seçemiyorum. Öyle bir seçenek yok. Mecbur bu dosyaların hafıza kartında bulundukları yerleri seçiyorum

yani;
E:\NDrive\NDrive_10.01.15_unsigned.sis
E:\SingSis\s60certifiedthemescert.cer
E:\SingSis\s60certifiedthemeskey.

yazıp "Sing"e tıkladığımda "Error Load File" diye uyarı veriyor. Bunun üzerine "SelfSing" e tıklıyorum ve anca öyle sertifikalamak istediğim programın sonuna "x" koyuyor yani "E:\NDrive\NDrive_10.01.15_unsigned.sisx" oluyor. Ama genede programı hala yükleyemiyorum. "Güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınankorumalı uygulama yüklenemez" diyor. Elimle dosyaların bulunduğu yeri yazarak belirtmem doğrumudur? Aksi taktirda zaten programdan dosya konumunu seçme gibi bi seçenek yok!

veli şen

veli şen

Üye
cer ve key dosyalarını indirirken 3'er euroya satın almanız gerektiğini söylediler mi hiç size acabaa (h):alkis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt