SingSis Certificate Expires (cepte sertifikalama işlemi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rcpdmr

rcpdmr

Üye
ya ben ve cert dosyalarını nasıl bulacağımı bılmıyorum.nasıl buluyoruz onları. :hmmm

adnangenc0202

adnangenc0202

Üye
kardes proyu sertıfıklalandırdıktan sonra yukledım bu seferde guvenılmeyen uygulama falan dıyo olmuyo yaw napcam?? :( tel n95 8gb v31 . 15... ya bu teli bi hackleyemedım yokmu yardımcı olacak biri herseyı denedım

ates0

Üye
Sagol arkadas,,

maktas78

Üye
saol kardeş

arasad

arasad

Üye
kardes proyu sertıfıklalandırdıktan sonra yukledım bu seferde guvenılmeyen uygulama falan dıyo olmuyo yaw napcam?? :( tel n95 8gb v31 . 15... ya bu teli bi hackleyemedım yokmu yardımcı olacak biri herseyı denedım
2 Gündür uğraşıyorum yok hiç biri olmuyo =S

Bende son sürüm var 11.11.09 olan Nokia Oviyi yüklemeye çalışıyorum yok imkansız diğer prog. gibi güvenilmeyen uyg. diyo...

Saolasın.. Şu soruda çözüm bulunabilirse olcak gibi..
.

mitange

Üye
Teşekkürler dostum.uzun uğraşlardan sonra en sonunda başardık.eline ve emeğine sağlık:)

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

manx

Üye
cer dosyası ne ne nerdeler onlarrrrrrrr

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler :oke:

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
eyw saol:oke:

arasad

arasad

Üye
Farklı konulardaki proglamlarlada hepsini kurcaladım şuanda istedğim dos. sertifikalıyorumm v35.0.001 nokia nın son sürümünüde kırmış oldum saolasın =)

cerrano

cerrano

Üye
kardeşim çok çok çok sağol
inan acayip işime yaradı saatlerdir böyle bişey arayıp durdum
meğer derman sendeymiş.
minnettarım.

sirdas_28

Üye
insan resimli anlatır şunu ya anlayan var anlamayan var

multichat

Üye
5800 için değilmi bu program sign açıtım ama cer ve dosyasını seçemiyorum ya mesaj bölümü çıkıyor

rifatkose

Üye
guvenılmeyen sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama diyor kardes pek etkılı dııl bu program

ercan1111

Üye
Ya kardeşim madem konu açıyorsun takip et . Anlayan var anlamayan var .o kadar millet soru sormuş cevap yok .

muspeh_495

Üye
Eline saglik senin

s_taskin1986

s_taskin1986

Üye
Allah razı olsun süper oldu bu bilgisayrla uğraşmaya gerek kalmadı :)

aziz_21

aziz_21

Üye
yha geçen yaz bi pro bulmuştum herşeyi kolayca sertifikalıyordu proyu açıodum orda istediim sis dosyalarını seçiyodum program otomatik yapıodu ama kaybettim onu :hmmm

ercanaktay

ercanaktay

Üye
Hocam s60 (6630) için bu programdan var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt