SİNGSİS 1.01 türkçe(s60 3rd uygulamaları cepte sertifikalandırmak için kesin çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cozmoz

Üye
benim telde N96 bazı programlar sertifikalandırıyor bazılarındada güvenilmiyen sağlayıcıdan alınan uygulama yüklenemez diyo bi yardım edermisin??

serecans

serecans

Üye
sana sistem hack lazim

the_jolly

the_jolly

Üye
tşk

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

nosman05

Üye
bu cer dosyası yani aldığınız sertifika sizin telefonunuzun imei ne göre alınmış dolayısıyla diğer cihazlarda çalışmıyo sanırım

tektonik1907

tektonik1907

Üye
Evet aynen öyle kardeş her cer ve dosyası yanlız alınan imei numarasında aktif olur diğerlerinde çalışmaz

samettekin

Üye
Güvenilmeyen
sağlayıcıdan yüklenemez uyarısı verdi N95

tektonik1907

tektonik1907

Üye
ne yüklemeye çalıştın da o uyarıyı verdi kardeş öncelikle telefonu hackledin mi sen

Kǔr Şâd

Üye
Ben alt satırlara tıklayamıyorum birde resimde OKEY göremiyorum nedense ?

_Son_

_Son_

Üye
Süper paylaşım teşekkür ederim (Nokia E5 Cihazda denedim sorunsuz calışıyor.

bveo

bveo

Üye
n86 başarısız bilginize...

6210navigator

Üye
selam bende 6210 navigator var ve ben bu programi bile yuklerken error veriyor nasil yapacagim lutfen yardimci olurmusunuz

memo91

Üye
abi çok sağol bende böyle bir şey arıyordum

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

selocan60

Üye
teşekkürler kardeşim

kurtbil86

Üye
e63 de bu programı kullanıyodum sorunsuz,telefona guncelleme yaptım yenı ve hersey gıttı.yenıden yuklım dedım ama bu seferde "sertıfıka hatası:uygulama yonetıcısı ıle gorusun " yazısı cıkıyor

mukoaslan

mukoaslan

Üye
selam herkese,
ben E72 de denedım ve oldu cok saol :)

blackpearl1200

Üye
ellerin dert görmesin kardeşim çok sağol benim tel sgh i450 vallahi işe yaradı eyvallah Allah'a emanet ol:good::bye2::alkis

gergedans

Üye
arkadaşlar öncelikle verdiğim linkteki klasörü rar dosyasından çıkartın ve olduğu gibi hafıza kartına atın.daha sonra klasörün içindeki singsisTR.sisxuygulamasını telefona kurun sonra programı çalıştırın.(bu arada programı kurunca ismi imzala oluyor)

1 :resimde gördüğünüz bölümüne gelip okey tuşuna basıyoruz(seçenek tuşuna basmayın)ve buradan hafıza kartını seçip verdiğim klasörü bulup içindeki OPDA20years.k e y adlı dosyayı seçiyoruz.

2: sonra resimde gördüğünüz CERT bölümüne gelip yukarıda anlattığım şekilde verdiğim klasöre giriyoruz bu sefer OPDA20years.cert adlı dosyayı seçiyoruz.

not:şifre yazan bölüm isteğe bağlıdır.

ve son işlem olarak en üstteki SİS yazan bölüme gelip orta tuşa basıyoruz ve imzalamak istediğimiz uygulamayı seçiyoruz sonra seçeneklerden imzala diyoruz.

ÖNEMLİ: arkadaşlar imzalama tamam dedikten sonra imzalanan uygulama, imzalamadan önce hangi klasördeyse imzalanmış halide aynı klasöre gidiyor.

ÖNEMLİ 2: arkadaşlar bazen imzaladığınız uygulamanın uzantısı (.sisxx) oluyor bu durumda (x) in birini
kaldırıyoruz.ve oluyor

ben n85 te kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız.n85 hack lenmediği için bu program çok işime yarıyor.

Teşekkür etmeyi unutmayın.
sool

berkkaralar

Üye
teşekkürler bazı uygulamalarda hata demişsin sen ve deneyenlerde çalışanları yazsın da konu başından takip edelim olmaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt