SİNGSİS 1.01 türkçe(s60 3rd uygulamaları cepte sertifikalandırmak için kesin çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
SİNGSİS 1.01 türkçe(s60 3rd uygulamaları cepte sertifikalandırmak için kesin çözüm)
arkadaşlar öncelikle verdiğim linkteki klasörü rar dosyasından çıkartın ve olduğu gibi hafıza kartına atın.daha sonra klasörün içindeki singsisTR.sisxuygulamasını telefona kurun sonra programı çalıştırın.(bu arada programı kurunca ismi imzala oluyor)

1 :resimde gördüğünüz bölümüne gelip okey tuşuna basıyoruz(seçenek tuşuna basmayın)ve buradan hafıza kartını seçip verdiğim klasörü bulup içindeki OPDA20years.k e y adlı dosyayı seçiyoruz.

2: sonra resimde gördüğünüz CERT bölümüne gelip yukarıda anlattığım şekilde verdiğim klasöre giriyoruz bu sefer OPDA20years.cert adlı dosyayı seçiyoruz.

not:şifre yazan bölüm isteğe bağlıdır.

ve son işlem olarak en üstteki SİS yazan bölüme gelip orta tuşa basıyoruz ve imzalamak istediğimiz uygulamayı seçiyoruz sonra seçeneklerden imzala diyoruz.

ÖNEMLİ: arkadaşlar imzalama tamam dedikten sonra imzalanan uygulama, imzalamadan önce hangi klasördeyse imzalanmış halide aynı klasöre gidiyor.

ÖNEMLİ 2: arkadaşlar bazen imzaladığınız uygulamanın uzantısı (.sisxx) oluyor bu durumda (x) in birini
kaldırıyoruz.ve oluyor

ben n85 te kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım umarım sizde yaşamazsınız.n85 hack lenmediği için bu program çok işime yarıyor.

Teşekkür etmeyi unutmayın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dnz_horoz20, isomega, gzo ve 129 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

dreammyth

Üye
Kardeşim benim telefon n-95 ne hackleniyo ne bişey oluyo denemediğim hack türü kalmadı şimdi senin bu yöntem iyiymiş ama yine yüklemedi güvenilmeyen sağlayıcıdan yüklenemez uyarısı verdi ne yapacaz bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ...

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim benim telefon n-95 ne hackleniyo ne bişey oluyo denemediğim hack türü kalmadı şimdi senin bu yöntem iyiymiş ama yine yüklemedi güvenilmeyen sağlayıcıdan yüklenemez uyarısı verdi ne yapacaz bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim ...

ben bu programı hem 6220 classic hemde n85 te denedim ikiside hackli değil ama sorun olmuyor.
sende sorun olması ilginç.

dincerim

Üye
n96 da basarisiz

dossts

dossts

Üye
bu seferde güvenli olmayan uygulama yüklenemez diyor offff satacam bu telefonu :@

kayalar3639852

Üye
5800xm de oluyormu bu yöntem acaba

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
aynı programı kullanıyorum çok başarılı tşkler

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
bunu kullanıyorum diğer vermiş olduğunuda kullanıyorum çok başarılılar..

rebelpirate

rebelpirate

Üye
N95 8GB v 31.0.015 de denedim olmadı. benimki hacklenmemiş telefon. sanırım hacklenmiş telefon olması gerekiyor.

modenaf430

Üye
sana nasıl teşekkür etsem azdır...samsung i450 kullanıyorum ne opda kaldı ne sistem hack...hepsi cırt çıkıyordu...oldu en sonunda herşey çalışıyor artık...emeğine sağlık...

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
sana nasıl teşekkür etsem azdır...samsung i450 kullanıyorum ne opda kaldı ne sistem hack...hepsi cırt çıkıyordu...oldu en sonunda herşey çalışıyor artık...emeğine sağlık...

rica ederim kardeşim ,teşekkür butonuna basmanız yeterli.:oke:

eemmrr

Üye
e51 de ise yaramadi.:agla

gentlement39

gentlement39

Üye
n 78de bozuk dosya diyor

kayzersoze08

Üye
6220 c de imzalama tamam diyor
fakat yüklerken yükleme yerini secip onayladıktan sonra uygulamaya erişilemiyor diyor
ne olabilir acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt