Sinemaya gidicem

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İçeriği spoiler içinde verelim lütfen..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Spoiler, bir eserin konusu veya detayları hakkında bilgi veren; eser okunmadan, dinlenmeden veya izlenmeden önce öğrenilmesi durumunda alıcının eser ile ilgili düşüncelerini veya alacağı hazzı etkileyebilecek açıklama veya ipucu. Spoiler, "bir şeyin değerini veya miktarını azaltan ya da tamamen yok eden anlamında yakın dönemde Türkçeye yerleşmiş İngilizce kökenli bir sözcüktür.

Bir eserin izleyici/okuyucu/dinleyici tarafından eğlenceli bulunması, erken öğrenilen detaylar ve eleştiriler ile çoğu zaman zorlaşır. Örneğin, bir sinema filminde senaryodaki dönüm noktalarının ya da şaşırtıcı sonun henüz izlenmeden öğrenilmesi, seyircinin filmden alacağı potansiyel zevki büyük oranda azaltır. Bu yüzden bu tip yazıların başına, eseri henüz görmemiş olan insanların yanlışlıkla okuyup öğrenmesini engellemek amacıyla spoiler uyarı ibareleri konulur.

Spoiler butonunu kullanın lütfen içerik hakkında bilgi vereceğiniz zaman. Şahsen ben Lucy'i izlemek istiyordum maşallah spoilerının alasını yedim şurada.. Yöneticiyiz, okumak zorundayız her mesajı

Necmati

Necmati

Üye
Guardions of the galaxy veya The Expendables 3

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Gidiyorum bugün, Lucy'i siz anlatınca hevesim kalmadı ya Herkül'e girerim ya da Çakma PolislereŞimdi baktım gitmiş o filmler Ninja Kaplumbağalar gelmiş ona gireyim en iyisi :D

zombaka

zombaka

Üye
Gidiyorum bugün, Lucy'i siz anlatınca hevesim kalmadı ya Herkül'e girerim ya da Çakma PolislereŞimdi baktım gitmiş o filmler Ninja Kaplumbağalar gelmiş ona gireyim en iyisi :D
lucy güzel ona git

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yok sonunu söylediniz izleyemem

Ninja Kaplumbağalar 3d miş

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi

13:45

Amarus

Amarus

Üye
başlıkta yapmış oldugum hatadan dolayı çok özür dilerim elbette spoiler içinde vermem gerekirdi herkesten tekrar özür dilerim şahsen ben de spoi yemekten oldukça rahatsız olan biri olarak baya kaba bir harekette bulunmuşum. :blush::utan

Üst Alt