Sinelyin (Devran YILMAZ)

Sponsorlu Bağlantılar

kartal076

kartal076

Üye
    Konu Sahibi
Sinelyin (Devran YILMAZ)
SİNELYİN (Fantastik Roman) - DEVRAN YILMAZ

Beklenen Kitap Çıktı!​

"19 Yaşındaki Genç Arkadaşımız Devran YILMAZ'ın Yazmış Olduğu Bu Fantastik Romanı Bütün Forum Üyelerinin Alıp Okuması Gerektiğini Düşünüyorum Gerçekten Soluksuz Bir Macera Ve Sizi İçine Çeken Bir Hikayesi Var Üstelik Bu Kitap Sadece Bir Altyapı Zemin Niteliği Yazarın Yeni Kitapları İçin Taşıyor. Genç Yazarımız Sinelyin'in Devamı Niteliğinde Olan Seriyi Yazmaya Başlamış Ve En Kısa Zamanda Serinin İlk Kitabını Yayınlamak İstemektedir."

Roman Hakkında:
Sinelyin, Devran Yılmaz'ın ilk kitabıdır. Melâyina Diyarı üzerine yazılmış olan kitap Kitel ve Miray'ın başından geçen maceraları konu almaktadır. İnsanlar dağların ardında dünyanın sonu olduğuna inanırlar. Dünya üzerinde bulunan, tek şehirdeki büyük depremden kurtulanlar sadece sekiz kişidir ve yaşam için dağların ötesine yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta, birçok macera ve diyarın koruyucuları Kitelbarin ve Nur ile karşılaşırlar. Bilmedikleri diyardaki serüvenleri hayallerde ki kadar asla kolay olmayacaktır. "Sinelyin" adındaki en güçlü ışığı bulduklarında, Sinelyin'in koruyucusunu yok etmelidirler. Kahramanımız Kitel'in en büyük korkusu da o dur: Ejderha!

Kitabı FaceBook Sayfamız Üzerinden, İnternet Üzerinden Satış Yapan Kitapçılardan Ve Seçkin Kitapçılardan Ulaşabilirsiniz...

Başlıca Online Kitapçılarda Sinelyin'i İncelemek İsteyenler İçin:​

>>> <<<

>>> <<<

>>> <<<

>>> <<<

Kitabın Facebook Sayfasına Ulaşmak İçin Adlı Bağlantıyı Takip Edebilirsiniz.

Lütfen! Yerli Genç Yazarlarımızın Kitaplarını Satın Alarak Ülkemizdeki Genç Yeteneklerin Çoğalmasına Katkıda Bulunun...
(Bu arada ben kitabımla ilgili bir konuyu burada aylar önce kitabım yayınlanmadan açmıştım, fikrini ve görüşünü söyleyenlere ve maxicep aileme tekrardan çok teşekkür ederim inşallah kitabımı okur, bana destek olur ve yorumlarınızı bana ulaştırırsınız..)

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
Haftaya alacağım İnşallah. Başarılarının devamını dilerim. :)

• Beğen
Tepkiler: kartal076