Tavsiye Simple 1.8.4 - Nokia Telefonun Güvenlik Kodunu Öğrenin - Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
    Konu Sahibi
Simple 1.8.4 - Nokia Telefonun Güvenlik Kodunu Öğrenin - Resimli Anlatım
Cep telefonunuzun güvenlik kodunu bu program sayesinde, hiç zorlanmadan bulabilirsiniz. :D

Öncelikle USB kablosu takılı ise çıkartınız. PC Suite & Ovi Suite gibi programları kapatınız. Ardından USB kablosunu bilgisayarak takıp PC Suite / Ovi Suite Seçiniz.

USB kablosunu takıp PC Suite veya Ovi Suite Seçip MAİN sekmesindeki GET butonuna tıklıyoruz ve sağ tarafta, program telefonun bağlı olduğunu kontrol ediyor.

SERVİCE sekmesinden USER CODE bölümündeki GET butonuna tıklıyoruz ve sağ tarafta güvenlik kodunuzu görebilirsiniz.

Bazı arkadaşlar "12345 varsayılan şifre. Bide şifreyi değiştir de yap " dediler. :) Sizi mi Kırıcam. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi güvenlik kodumu öğrendikten sonra değiştirdim. Ancak yine doğru kodu buldu program. :)

İndirme Linkleri

• Beğen
Tepkiler: yasin213 ve Jan

MaxWheel

MaxWheel

Üye
saolsın usta denicembiraz geç cevap yazmışım affola

Jan

Jan

Üye
Hata veriyor bende yardımcı olurmusun ?

Init usb communication...
Phone found!
Try Read User Code...
Error reading User Code! Possible reasons
Not same postition, E-series, or Not Set!

UtkuGARIP

UtkuGARIP

Üye
    Konu Sahibi
Program kullanıcı kodunu okuyamıyor. Ya telefonu bağlarken bir hata oldu veya telefonun uyumlu değil :-(

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Alla ala c6 01 kullanıyorum. Peki bu modele uyan bi program varmı peki ?

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
C5-03'te de aynı hatayı veriyor(sabah denemiştim şimdi aklıma geldi yazayım dedim).

bakkal77

Üye
5800 expres musicde işe yaramıyor telefonu okumuyor.halbuki bağlantı sorunsuz..

Üst Alt