Şimdi liderlik zamanı!

Sponsorlu Bağlantılar

SucX

SucX

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi liderlik zamanı!
36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda ikinci tur F Grubu'nu lider tamamlamayı hedefleyen A Milli Takım, Slovenya ile zirve mücadelesi için karşılaşacak.

Şampiyonada oynadığı 5 maçı da kazanmayı başaran ''12 Dev Adam'', F Grubu'nda önce çeyrek finale çıkmayı, ardından da ilk iki içinde yer almayı garantilerken, grup lideri olabilmek için ise Slovenya'yı yenmek zorunda.

A Milli Takım, Slovenya'yı yenip grubu lider olarak tamamladığı takdirde, çeyrek finalde E Grubu'nun dördüncü takımıyla, aksi halde ise üçüncü takımıyla eşleşecek.

Ludz Arena'da TSİ 22.00'de başlayacak olan bu önemli mücadele, NTV'den de naklen yayınlanacak.

-PUAN DURUMU-
İkinci tur F Grubu'nda ikinci maçların ardından sıralama ve puan durumu şöyle:
SIRA ÜLKE PUAN
1- Türkiye 8
2- Slovenya 7
3- Sırbistan 6
4- İspanya 6
5- Polonya 5
6- Litvanya 4

ArtOfVictory

ArtOfVictory

Üye
inşallah lider bitiririz grubu

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kazanacağımıza inanıyorum..

Anıl Umut

Emekli Yönetici
20 dk sonra maç başlıyor 6 da 6 yaparız inşellah gruptan 1. çıkarız:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
68-66 çok şanssız şekilde mağlup olduk.

19 Sayıdan maçı çevirebilirdik , son saniye 3 lüğü girseydi kazanmıştık..

Tebrikler 12 Dev Adam.. Slovenyadan daha iyi takımız bu kesin..Sorun değil bu mağlubiyet..

Rakibimiz Yunanistan...

Cynical

Cynical

Üye
Maça berbat başladık, yine de iyi geri geldik. Ama buna rağmen Slovenya'nın bocaladığı anlarda çok anlamsız hücumlar edip üstünlüğü sürekli onlara bıraktık. Onlar da maçı koparamadılar hiç, çekingen oynadılar bize karşı. Rakibe bu psikolojik üstünlüğü kurabilmek de önemli.
Son hücumda da neden üçlük denedik pek anlam veremedim. Maçı uzatmaya götürsek momentum arkamızdaydı. Sağlık olsun... Yunanistan'la eşleşmeyi istiyordum turnuva başından beri. Onları yenelim de gerisi mühim değil...

Üst Alt