SimCity BuildIt v1.18.3.61972 (Mega Mod)

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
SimCity BuildIt v1.18.3.61972 (Mega Mod)
SimCity BuildIt v1.18.3.61972 (Mega Mod) 3D grafikleri olan bir mobil şehir simülasyonu oyunudur. Oyun EA Games tarafından geliştirilmektedir. Oyunda kendi şehrinizi kurmanız ve sürekli geliştirerek bir mega şehir haline getirmeniz gerekiyor.

Mod
1. Unlimited Coins
2. Unlimited Money
3. Unlimited Golden Keys
4. Can be played online
5. Player ID is NOT associated with others player
6. This will generate your own unique player ID
7. All Versions Supported
8. You can update the game after applying this cheat
9. All Buildings already Constructed
10. All Constructed Buildings are Omega Buildings
11. All Buildings fully upgraded
12. More than 2 million Population
13. 100 Happiness

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

tarik8

tarik8

Üye
Sağol admin kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Buğra
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ellerine sağlık. Ama link çok sorunlu yüz tane sayfa açıyor. Başka upload sitesi ekleyebilir misin? Yeminle kanser etti. :)

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Aynen bilgisayar kafayı yedi bi de yarım saatte indirebildim.
Adblock kullan çok işe yarıyor. Yarım saatte inmesinin sebebi paralı üye olmadığın için indirme hızını çok düşük tutuyorlar.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ben idm ile indiriyorum son hızda sıkıntı olmuyor :hmmm

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Neyse oyunu indirdim ama keşke her şeyi sıfırdan biz yapsak. Ben öyle oynamak istiyorum bu oyunu. Bir girdim zaten telefon orta seviye, takıldı biraz sonra düzeldi ama her şey o kadar karışık olmuş ki. The Simpsons hackleri gibi bu oyununda öyle hacki olsa çok güzel olur. Öteki türlü oynanmaz. Bütün binalar iç içe geçmiş.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Neyse oyunu indirdim ama keşke her şeyi sıfırdan biz yapsak. Ben öyle oynamak istiyorum bu oyunu. Bir girdim zaten telefon orta seviye, takıldı biraz sonra düzeldi ama her şey o kadar karışık olmuş ki. The Simpsons hackleri gibi bu oyununda öyle hacki olsa çok güzel olur. Öteki türlü oynanmaz. Bütün binalar iç içe geçmiş.
Bu oyunu ben sıfırdan hilesiz oynamak istedim sonra bir kaç video izleyince baktım hep aynı döngü şehir çok büyüyor ve kontrol etmesi zor oluyor sıkıcı oluyor o yüzden çok ilerlemeden bıraktım.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu oyunu ben sıfırdan hilesiz oynamak istedim sonra bir kaç video izleyince baktım hep aynı döngü şehir çok büyüyor ve kontrol etmesi zor oluyor sıkıcı oluyor o yüzden çok ilerlemeden bıraktım.
Aslında doğru mobilde böyle bir oyunu oynamak zor. Zaten tabletin varsa daha rahat oynarsın. Sıfırdan başlamana izin veren hileli oyunu yok maalesef. Bende pc'ye kurdum biraz oynadım ama bana fazla karışık geldi. :)

• Beğen