Sim kart cikarildi hatasi

Sponsorlu Bağlantılar

gencturk28

Üye
    Konu Sahibi
Sim kart cikarildi hatasi
Yurt disindan bu yilin basinda samsung note 5 getirttim. Kesik sim kartim da kullanirken herhangi bir sey yasamiyordum. 4g icin Sim karti degistirdim ve gun icerisnde bir cok kez sim kart cikarildi sim kart eklendi yeniden baslatin diye telefon hata vermeye basladi. Cebimde durdugu yerde hep ayni hatayi veriyor. Sorun sizce ne olabilir?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sım Soketinden Oynuyor Olabilir.Hattın Temas Noktaları İle Telefondaki Temas Noktalarına Dikkat Edip Takıp Dene

gencturk28

Üye
    Konu Sahibi
Durduk yere bu hatayi veriyor. Bir anda sinyal gidiyor ve bu hatayi veriyor. Yeniden baslatinca duzeliyor. Belli bir zamani da yok. Kafasina gore. Yurtdisi rom olmasi nedeniyle mi yapiyor acaba? Cihaz kayitli bu arada.

tantaa

Üye
BELKİ BİRİLERİNİN İŞİNE YARAR BENİM SORUNUM YAZILIMSALDI SANIRIM S4 İ9505 MODELİ SİMKART ÇIKARILDI HATASINI GÜNDE 4 KEZ VERİYORDU ŞİMDİ GELELİM NELER YAPTIĞIMA !:TELEFONDA LTE MODU KAPALIYDI PLAY STORDAN İNDİRİP KURUN LTE DİSCOVERY YAZIN 2:TELEFONU EKRAN 10 DK AÇIK KALMAYA AYARLAYIN 3:EFS YEDEĞİ DOSYASINI ALIN ANA EKRANA KOPYALAYIN PLAY STORDA EFS YEDEĞİ ALMA YAZIN.TELEFONU PARÇALAMA NOKTASINA GELMİŞTİM AMA ŞİMDİ BURDA YAZDIKLARIMI UYGULADIKTAN SONRA HATA ALMADIM ALLAH'A ŞÜKÜR.

Misafir - 818951

Aynı hata bende var ya Grand Prime Plus kullanıyorum.

Üst Alt