Silinen Dosyalarinizi Geri Alin

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Silinen Dosyalarinizi Geri Alin
Programi indirin, kurun ve lisanslayin! Sonra veri kaybina ugramis diski bilgisayariniza 2.disk olarak takin ve programi çalistirin. (Disk üzerindeki partition’larin görünüp görünmemesi önemli degil, program mutlaka görecektir)

1.Adim, Burada seçenekler karsiniza gelecek.Eger format yemis bir diskten veri kurtarmak istiyorsak HIZLI yada TAM FORMAT TARAMA seçeneklerinden birini seçiyoruz.Tabii ki her zaman tam tarama modu size +daha fazla dosya olarak geri döner.Ama format yememis bir diskten veri kurtarmak istiyorsak yani silinmis bir diskten (yada sildigimiz tek bir dosya olabilir) o zaman HIZLI yada TAM DOSYA TARAMA seçiyoruz.yukarida söyledigim +daha fazla dosya olayi bunun içinde geçerli!

2.Adim, Burada programin buldugu aygitlari göreceksiniz, bagladiginiz diskin harfini isaretleyin.Partitionlar uçmus olsa bile aygit mutlaka görünür

3.Adim, Hangi uzantiya sahip dosyalariniz vardi bunlari seçin.Mesela Excel dosyalariniz varsa xls uzantisini seçersiniz.Zaten orada hangi uzantinin hangi programa ait oldugu yaziyor.Isterseniz tümünüde seçebilirsiniz bu size kalmis.

4.Adim, Programin aygiti taramasini bekleyin.Duruma göre biraz uzun sürebilir ama olsun sonuçta dosyalarinizi kurtaracaksiniz...

Son Adim, Program buldugu dosyalari size siralar ve bunlarin ne durumda oldugunu söyler.Kurtarmak istediginiz dosyalari isaretleyip yukardaki Recover sekmesinden bunlarin nereye kurtarilmasini istediginizi seçersiniz.Programin bir güzel yanida eger bir cd yaziciniz varsa kurtardigi verileri direkt olarak cd’ye basmasi.

• Beğen
Tepkiler: mekanik, alixkandemir, GhostMahir ve 2 diğerleri

GhostMahir

GhostMahir

Üye
ben programın linkini göremedim onuda werseydin tam olurdu :)

muminaydin

Üye
where is the link?

gizemli_kurt_87

gizemli_kurt_87

Üye
recuva diye bir proğramda var..

deppee23

Üye
nerle link ya

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Link eklenmiştir...

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler

ByAbsn

ByAbsn

Üye
işi.;
lçşlççş.l;Ç;Ç
i,;jkkk

--------------- Ekleme ---------------

işi.;
lçşlççş.l;Ç;Ç
i,;jkkk
Çok özür diliyorum 3 yaşındaki kardeşim yazmış kusura bakmayın.

alixkandemir

Üye
Çok teşekkür ederim ihtiyacım vardı böyle bir programa

mekanik

Üye
güzel paylaşım eline sağlık...

redhacker

Üye
:spr:spr thanks :spr:spr

eddyredline

eddyredline

Üye