silinen dosyaları geri getirme.?

Sponsorlu Bağlantılar

koyeserli1907

koyeserli1907

Üye
    Konu Sahibi
silinen dosyaları geri getirme.?
Arkadaşlar benim N8im var.Telefonda arkadaşlarla kendi aramızda çektiğimiz çok komik videolarımız vardı.Videolar silindi o kadar emek boşa mı gitti yoksa videoları geri getirme şansım var mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

uribaju

uribaju

Üye
hafıza kartında ise card reader ile pcye bağlayıp dosya kurtarma programlarından yapabilirsin

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Recover My files en kaliteli dosya kurtarma programıdır indir işine yarar kardeşim...

koyeserli1907

koyeserli1907

Üye
    Konu Sahibi
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Arkadaşım programı indirdikten sonra kırman gerekiyor daha sonra kurtarılan dosyaları bilgisayarına yada cd ye yazdırabiliyorsun. Resimli anlatımını google ile bulabilirsin forum kuralı olarak diğer sitelerden link vermiyorum kusura bakma.

Eski sürüm için forumdaki linki veriyorum;
http://www.maxicep.com/pc-program-m...-recover-my-files-gorsel-anlatimi-230385.html

google aranacak kısmına = "Recover my files resimli anlatım" yaz 2.link işini görür

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Kartı pcye tak recuva gibi programlarla dene

ersancem2

Üye
arkadaşlar merhaba benim samsung corby s3653 telefonum var. telefonuma birkaç kez yazılım yüklendi. yanlış telefon yazılımları yüklemişim bikaç defa. telefon çöktü açamadım. telefoncuya yaptırdım en sonunda. şimdi hafıza kartımı kaybettim telefon hafızasından sildiğim resim ve videolarımı geri getirme şansım varmı bu kadar yazılımdan sonra lütfen yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

Silinen Üye 2612993

Kapalı Hesap

Üst Alt