Silinen dosyaları geri getirme (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

2463912

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silinen dosyaları geri getirme (yardım)
Arkadaşlar clean master ile yanlışlıkla hafıza kartından tam 261
program sildim.
Onları getirmenin bir yolu yok mu ?
Allah rızası için yardım edin.
Çok önemli şeyler vardı.

Telefon galaxy youngYanlış yere açtı isem ve yazım hatası olduysa affola

mürteza16

mürteza16

Üye
Kardeşim geri getirmek istiyorsan telefonun rootlu olmali. Rootluysa yardimci olurum. :oke:

• Beğen
Tepkiler: 2463912
mürteza16

mürteza16

Üye
Evet rootlu yalnız pc yok ve undelete ile yaptım olmadı
Pc'ye gerek yok. Telden yapiliyor. Telefonuna diskdigger'i google playden ücretsiz yükle. Programla halledersin. Ama sadece resimleri ve .txtleri buluyor. Video, apk vs. bulmak istersen prosunu satin almalisin.

• Beğen
Tepkiler: 2463912

2463912

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Pc'ye gerek yok. Telden yapiliyor. Telefonuna diskdigger'i google playden ücretsiz yükle. Programla halledersin. Ama sadece resimleri ve .txtleri buluyor. Video, apk vs. bulmak istersen prosunu satin almalisin.

Âmâ sadece programları sildim.
onu nasıl yapacağız

ccaann35

Üye
Prolarin APK lari zaten dahili hafizada duruyor önce o APK. Ları yedekle sonra hepsini uyg. Ynt sil. Tekrar yedeklerinden kur. Lazım olan Pro Android asistan. Hepsini topluca yapar.

2463912

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Prolarin APK lari zaten dahili hafizada duruyor önce o APK. Ları yedekle sonra hepsini uyg. Ynt sil. Tekrar yedeklerinden kur. Lazım olan Pro Android asistan. Hepsini topluca yapar.

Kardeş hafıza kartı bomboş yahu

Telefonda da birşey kalmadı

Misafir

lütfen yardım edermisinz. clean masterde resimlerimi sildimmi tasıdımmı bilmiyorum lütfen yardımızına ihtyacm var. fotolar galeride duruyor ama küçük resim dior resim gözükmüyor .. yardımlarınızı bekliyorumm lütfeen

SHS

SHS

Üye
lütfen yardım edermisinz. clean masterde resimlerimi sildimmi tasıdımmı bilmiyorum lütfen yardımızına ihtyacm var. fotolar galeride duruyor ama küçük resim dior resim gözükmüyor .. yardımlarınızı bekliyorumm lütfeen

Dosya yöneticisi ile bakın, muhtemelen sildiniz

buyuxoy35

Üye
Telefonun hafıza kartındaki Tüm fotoğraflar silindi. Muhtemelen Clean Master'ı dikkatsiz kullandım o sebeple oldu. Fotoları nasıl geri getirebilirim yardımcı olunuz

mürteza16

mürteza16

Üye
Telefonun hafıza kartındaki Tüm fotoğraflar silindi. Muhtemelen Clean Master'ı dikkatsiz kullandım o sebeple oldu. Fotoları nasıl geri getirebilirim yardımcı olunuz

H0lligan

Üye
Bir alternatif de ben vereyim ne olur ne olmaz bulunsun. Pc ye 7data recovery suit programini indir ve android cihazindan dosya sildiysen hata ayiklamayi acip (rootlu olmasi lazim) programi acin android i kurtar yapin ve bekleyin arasin sonra 1gb lik dosya secebiliyorsunuz en fazla daha fazlasi icin proyu almaniz lazim yada illa ***** i vardir bir bakin hafiza kartindan sildiysen hafiza kartini ayri olarak bagla telefon olmadan yani. sec hafiza kartini bekle tarasin sonra isdediklerini secip geri yukle bukadar birde bu program ile pc deki silinenleri de kurtarabiliyorsunuz :oke:

Misafir - 323676

Arkadaşlar clean master yeni güncelleme gelmiş yeni guncellemede özel galeri göremiyorum ama önceki sürümde benim içinde 130 a yakın fotoğrafım vardı sizce ne yapmalıyım?
Clean Master kaç gündür 01 Haziran 2019 tarihi itibariyle; Bulut hizmeti bulunmadığı için Özel Galeride bulunan dosyaları yedekleyin veya silmeyin anonsu geçiyordu, ben de o panikle ve galiba yanlışlıkla yedekleyeyim derken 'Dışa Aktar' a bastım ve galiba silinmiş,çünkü dosyaların içinde 3268 video ve fotoğraf vardı şu an 0 gözüküyor.Bu sorun için Clean Master'a kaç kere bildirimde bulunup mesaj gönderdim, ama nafile kimse cevap bile yazmadı.Türkiye Ofisininin telefon numarası veya iletişime baktım maalesef o da yok.Lütfen bilen birisi varsa Allah rızası için yardım etsin.

arastirici-x

Üye
Clean Master kaç gündür 01 Haziran 2019 tarihi itibariyle; Bulut hizmeti bulunmadığı için Özel Galeride bulunan dosyaları yedekleyin veya silmeyin anonsu geçiyordu, ben de o panikle ve galiba yanlışlıkla yedekleyeyim derken 'Dışa Aktar' a bastım ve galiba silinmiş,çünkü dosyaların içinde 3268 video ve fotoğraf vardı şu an 0 gözüküyor.Bu sorun için Clean Master'a kaç kere bildirimde bulunup mesaj gönderdim, ama nafile kimse cevap bile yazmadı.Türkiye Ofisininin telefon numarası veya iletişime baktım maalesef o da yok.Lütfen bilen birisi varsa Allah rızası için yardım etsin.

Üst Alt