Sıcak Su Tarifi (Çikolata Denizi Parody)

Sponsorlu Bağlantılar

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Bende yetenek yok yapamam :d: Fikir çok ama :kıskıs:
Abla işte yetenek yok diyorsun ya inan çekip koysan çok beğenilir bak. O özgüveni sağlarsan çok güzel olur. Önyargını bi kırsan varya abla :ehe Bence sende yap abla bak biz forumda FEvzi abiyle İLK leri yapıyoruz. Sende bi ilk yapmış olacaksın bize katılmak istemezmisin :D

Fikir olarak ne var mesela :eller:

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye

Abla işte yetenek yok diyorsun ya inan çekip koysan çok beğenilir bak. O özgüveni sağlarsan çok güzel olur. Önyargını bi kırsan varya abla :ehe Bence sende yap abla bak biz forumda FEvzi abiyle İLK leri yapıyoruz. Sende bi ilk yapmış olacaksın bize katılmak istemezmisin :D

Fikir olarak ne var mesela :eller:
Ben böyle iyiyim :D :D

Fikir Fikir Fikir :hmmm
hmmm sizi çok hazırcı gördüm ben :ehe hazır pudingler filan var ya iki dk da onlardan çok büyük bişey yapıyormuşsunuz gibi tarif verebilirsiniz yada bak bir kupda kremşanti ile çikolatalı pirinç patlaklı bişeyler hazırlayın (h)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Ben böyle iyiyim :D :D

Fikir Fikir Fikir :hmmm
hmmm sizi çok hazırcı gördüm ben :ehe hazır pudingler filan var ya iki dk da onlardan çok büyük bişey yapıyormuşsunuz gibi tarif verebilirsiniz yada bak bir kupda kremşanti ile çikolatalı pirinç patlaklı bişeyler hazırlayın (h)

Aşırı basit bişey olması lazım :D

• Beğen
Tepkiler: Tuba
PremiumWork

PremiumWork

Üye
Kardeşim keşke uykulu anlatsaydın :) Geçenlerde nawy"nin konusundaki multitasking anlatımını arkadaşa izlettim dediki bu ingilizce konuşuyor koptum yarıldım :)

Tuba

Tuba

Üye

Bidahaki videoyu öyle yapayım :D

- - - Eklendi - - -

Aşşşırı aşırı basit olması lazım :D
Sütü ısıt İsmail :ehe
ya da cola'nın köpüğü taşmadan bardağa nasıl servis edilir onun videosunu hazırla bilmiyorsan ben sana pm ile püf noktasını vereyim :ehe

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
PremiumWork

PremiumWork

Üye
Derindondurucuya uyduruk maden suyu koyarsanız ne olur?Tahminleri alayım?

- - - Eklendi - - -

Sıcaklık=-20 olarak hesaplayın :kıskıs:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
ahahhahahahahha pattes soğana öldüm :kop:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye

:D benim videolarimi ilk sen izlemen gerekirken gunler sonra izliyosun hacı. Biraz destek çıkalım bu kadar emek harcıyorum :züü:

kota yok dostarovski hiç video izleyemiyom :züü: sen şu vınna bi çözüm bul istemediğin kadar videonu izlerim :)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

....

- - - Eklendi - - -

Buarada video'yu yorumlaman güzel olmuş.Takipteyim reyiz :)

Farketmez reyiz :oke: Videoyu yorumlayamadım. İlk yapacağım zaman karşıdaki kişi yani Fevzi abi (tarifin orjinal sahibi :D ) bana kızar diye taklidini yapmadım. Kızmayacağını bileydim varya neler yapacaktım :ehe

MrTech

MrTech

Üye
İso yeni projeler istiyoruz :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Bayram ya ziyaretti falan İsoya sağlam ekmek çıkmadı :ehe
Coming Soon :eller:

hikmet366

hikmet366

Üye