SHSH Kaydı Almak

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet bugün sabah baktım udid kaydı için 99$ deniliyor yuh dedim.:D

afterlife97

afterlife97

Üye
Ee adamlar sadece telefon satarak para kazanmak istemiyor, uygulamaları sattırmak için bir nevi dükkan açma parası alıyor bir yıllık kirası 99$ :D

kuwaie

kuwaie

Üye
Nadir bu konuyu sabitler misin? Birçok arkadaşın ihtiyacı oluyor?

seyyahosman

Üye
Sizce ben SHSH kaydını almışmıyım

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika bir konu. Bilmediğim yerleri sayende öğrendim abi :oke:

barbarose

Üye
teşekkürler

ufuk_muhammet

Üye
cannot start tss service
do not try restoring your device
c:windows system32 felan hata veriyor neden acaba

ungood20

ungood20

Üye
sorum şu jb yaptıktan sonraki buton hala varmı calışıyormu.jb sonrası kayıt almak istiyorum.
jailb.me den yapıcam jb yi.

cabbaar

Üye
Eline emeğine sağlık ustam sayende kolaylıkla yaptım işlemi teşekkürler

MAŞA

Üye
SHSH kaydım varmı bilmiyorum söylediklerinizi merak ettim sürümde yükseltmek istiyorum telde sorun yaşıyorum siteden indirdim umbrellayı şuanki görüntü bu normal mi ? devam etmelimiyim?

ESvED1453

Üye
ya ben bir türlü bu shsh kaydını alamıyorum şuanda 6.01 ben 5.01e dönmek istiyorum..daha önceden jb vardı ve dönmenin shsh kaydı ile mümkün olduğunu söylediler ama bir türlü yapamıyorum..redsnow ile deniyorum bir türlü olmuyor.tinyumbrella'nında son ve sağlam sürümünü bir türlü bulamadım..yardımcı olun lütfen..telefon rezil derecede kasıyor

burakicyar

Üye
Eline Sağlık abi

guilty_2121

Üye
nadir abi... şimdi benim elimde swisscom operatörüne ait iphone 4 var ve içinde ki sürüm 4.1.0 ve baseband 02.10.04... bunu nasıl kırabilirim ya da bunu hangi versiyona yükseltirsem üzerinde işlem yapabilirim yardımın çok lazım

kosigin

kosigin

Üye
Benm 6.1.3 shsh kaydim pc de ama programdan start server dedim zaman i tunesi aciyorum ve shift ile restoreye basiyorum yazilim dosyasini secip yukle diyorum dosya cikartiliyo dfu moda eciyo tel ama tam yuklick i tunes hata veriyo hata kodu 11. Nedenini bulamadm uardim eder misiniz suan ios7 yuklu

Silinen Üye 2502601

Silinen Üye 2502601

Kapalı Hesap
İmzalar kapandıktan sonra shsh kaydı alamazsınız.

Bellx

Üye
iphone 4s redsnow 0.9.15b2 couldn't determine platform from the given blobs hatasını neden veriyor

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Teşekkürler

Üst Alt