Shake control (BETA) s60v5 Telefonu Salla Şarkı Değişsin

Sponsorlu Bağlantılar

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Shake control (BETA) s60v5 Telefonu Salla Şarkı Değişsin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark, PoxK, 2000 ve 26 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
teşekkürLer ..

balyoz61

Kapalı Hesap
tşkr

yhoos

yhoos

Üye
saol

Edis555

Edis555

Üye
sertifika sorunu var ya :S

rafi1994

rafi1994

Üye
signedı olsa iyi olurdu

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler.

cesar8645

Üye
arkadaşlar sertifikayı niye bu kadar çok sorun ediyor anlamadım maxicep opde sertifika diye arama yapın bu dertten kurtulun :d
teşekkürler program için eline sağlık

pusu6600

Üye
arkadaşlar sertifikayı niye bu kadar çok sorun ediyor anlamadım maxicep opde sertifika diye arama yapın bu dertten kurtulun :d
teşekkürler program için eline sağlık

dertten kurtulun demek kolay opda dediğin site senin imeini alıp telefonunun kopyasını yaparsa görürsün serftfikayı :)

Bellatricc

Bellatricc

Üye
teşekkürler

6630nokia

Üye
arkadaşlar sakın imei numaranızı byle yerlere vermeyiniz bunlar tuzaktır kanmayın telinizden olmayın sizde sertifikalı program ykleyin yada teli hack leyin

TheRiskOfTime

TheRiskOfTime

Üye
Merhaba Benim Cep 5800 Ama Nedense Sis Uzantılı Dosyaları Yüklemiyor

--------------- Ekleme ---------------

Seltifikaaaa :(

ceset

ceset

Üye
arkadaşlar sakın imei numaranızı byle yerlere vermeyiniz bunlar tuzaktır kanmayın telinizden olmayın sizde sertifikalı program ykleyin yada teli hack leyin

Komedi.. Hack lemek icin sertifika gerek onu nasil yapican :D Kaldiki senin IMEI ni kopyalasa ne olur? Tam takir resmi evraklariyla telefonun orjinali sende mi? Sendeyse o kopyaci bagira bagira yirtinsa ne care :D

• Beğen
Tepkiler: cahitsen17

6630nokia

Üye
zaten site onun için kurulmuş bir site çince yazılardan anlayın sakın ne olursa olsun sanal almede hiçbir siteye imei numaranızı vermeyin sakın arkadaşlar 2 tane telimi yediler bu şekilde 6630 ve n73 ü yediler sertifika vercez diye

marko16

Üye
opda ya imei numaramı yolladım telefonumun kopyasını yapsınlar ne olur arkadaşlar bırakın böyle safsataları kimin telefonu kopyalanmış bu güne kadar ben hiç rastlamadım hem telefon imeileri modeline göre olur opda kalkıpta nokia 5800ın birebir kopyasını yapacak değil aynı imei nolu telefon olursa bendekinin faturası var orjinal nokia
çakmasını alan düşünsün :) ben yüklemek istediğim tüm sertifika imzası isteyen uygulamaları rahatlıkla kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: SpLeNDidTuRK ve cahitsen17

adrianoerdem

Üye
opda ya imei numaramı yolladım telefonumun kopyasını yapsınlar ne olur arkadaşlar bırakın böyle safsataları kimin telefonu kopyalanmış bu güne kadar ben hiç rastlamadım hem telefon imeileri modeline göre olur opda kalkıpta nokia 5800ın birebir kopyasını yapacak değil aynı imei nolu telefon olursa bendekinin faturası var orjinal nokia
çakmasını alan düşünsün :) ben yüklemek istediğim tüm sertifika imzası isteyen uygulamaları rahatlıkla kullanıyorum

opda'nın sayfasına giremiyorum siteye bir sy mı oldu acaba link verebilir misiniz?

Üst Alt