sevdiğim kızın sevgilisi var ne yapmalıyım lütfen yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin15

muhsin15

Üye
gerçi artık cevap veremez gibi görünüyor çünkü konuyu açtıktan 6 gün sonra yani 10 nisan 2013 ten beridir bi daha hiç foruma uğramamış intihar mi etti acaba

• Beğen
Tepkiler: The Pancar

Amasyalı05aa

Üye
:isyankar::gulenkalp::stres::stres:Kardeşim bnde şu anda aynı yollardan geçiyorum. Çooook acı bi durum her gördüğünde için yanar kendi içinde yanarsın sessiz kalamzsın ama zorunlu sessiz kalman lazım bu acıyı çekmeyenler anlamaz bazen ağlıyorum hatta ben tam birkaç gün sonra sevdiği söyleyecem sokakta oynarken sevgilisi gelmiş gülüyolardı şeytan diyo ...... dlilanlılığa yakışmaz. Kardeşim sen en iyisi yavaştan unutmaya başla kızı

Yönetici tarafından düzenlendi:
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ayir onlari kizla yakin ol muhabbet kur sonra her firsatta o cocugun eksik yanlarini soyle kotule falan ama cok yapma ki kiz killanmasin sonra boyle boyle devam ederken ayni zamanda ona olan guvenini zayiflat en sonunda kavga edip ayrilirlar kizin yaninda ol onu teselli et kiz dogru kisinin sen oldugunu gorecektir ve bir sure sonra da acilirsin tabu bunun icin birkac aylik bir caba gerek ve pek etik bir sey olmaz tabi nasil baskasinin da sana bunu yapmasini istemiyorsan senin de yapmamab gerekir
Ahahahahahahaha... Ulan neler yazmışım bee. Yapmayın ha böyle şeyler. Bir yerden patlak verebilir dayak yersiniz sonra. Kızın ayrılacağı varsa ayrılır aga. Bazen öyle bir şey yaparsınız ki hiç aklınızda yokken bir bakmışsınız kız sizin yüzünüzden sevgilisinden ayrılmış. Kısmet canlarım kısmet.

Üst Alt