sevdiğim kızın sevgilisi var ne yapmalıyım lütfen yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

kemal21

kemal21

Üye
Iki ucu b.klu değnek

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Civcive uyma sen :D ,sen git 1 kerelik söyle olumlu cevap vermezse herşeyi zamana bırak zorla hiçbirşey olmaz ,sen ne kadar kendi düşüncelerine önem verip istiyorsan ,onun düşünceleride önemlidir
:ehe

• Beğen
Tepkiler: kemal21

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Aynı Durum Benimde Başımda 9 Defa Denedim Düşünebiliyomusun Bıkmadan Usanmadan 9 Deneme Sevgilisinin Olduğunu Biliyorum En Son Denememde Öğrendim Yıkıldım Arkadaşlarlarım Halimi Görünce Silahla Tehtit Edelim Dövelim Vs Vs Birsürü Teklifte Bulundu İlk Aklıma Yattıda Kız Çocuğu Seviyo Zorla Ayırsam Bile Benle Çıkacakmı Çıksa Mutlu Olacakmı Mutlu Olsa Ya İlerde Öğrense Benim Ayırdığımı Zorla Ve Üzüleceğini Bildiğimden Şuanda Beklemedeyim Kendim Eğlendirmeye Çalışıyorum Başarılıyım Bu Konuda Ancak Halen Aklımda Ve 9 Değil 99 Olsada Sevgilisinden Ayrılsın Tekrar Denicem Kararlıyım Şimdilik Beklemeni Öneririm Dövmeye Filan Kalkma Kızın Gözünde Bitersin İllaki Ayrılacak Sende Onu Bekle Ve Ayrıldığında Yanında Dur Benim Diyeceğim Bu Yani Allah Kolaylık Versin Senin Durumun Benden Kötü Tabi Ben Bukadar Sarsılmadım :dry:

ikimizde aynıyız. ikimizde çok seviyoruz. tavsiyelerin için sağol. Dualarım hep seninle olucak. Belki ben kavuşamam ama sen inşallah kavuşursun...

tapatalk

tapatalk

Üye
5parmaktan oluşan kola bağlanan bi organ var bilir misin ?

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Ben 1 senedir bu durumdayim ve denemediğim yöntem kalmadi, insan zamanla alisiyor...
Unutamiyorsun evet, ama onsuzluga alisiyorsun...
Ki bu çok kötü bir durum insan severken neden sevilmezki?
Ben birini seviyorum ona değer veriyorum o neden sevmiyor, neden sevemiyor?
Oncelikle bu sorulari sor kendine... Kiz arkadas neyi seviyor, neye ilgi duyuyor onu ogren, illaki biseyler yap yani... Cocugun karsisina cik agzini burnunu kir yüzüne bakilamaz hale getir...
Valla yap!!

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
Turan

Turan

Üye
kendine bi hobi edin onla meşgul ol. Mesela vücut geliştirmeye git. Başka türlü hiç unutman uzun sürer. :oke:

BlindMyEyes

BlindMyEyes

Üye
Dostum ben 20 yaşındayım. Real olarak ya da internetten 30'u aşkın kızla çıktım. İnan bana bu berbat bişey. Her zaman senin gibi, bir kıza bağlı kalmak sadece birini böyle seven insanlara imrenmişimdir. Şana şunu söyleyeyim; bence git kıza açıl mesaj at, Facebook'tan yaz vs ama bilsin. Zaten sende gönlü varsa sana gelir yoksa da önüne bakarsın kendini harap etmenin lüzumu yok binlerce kız var sana kız mı yok? Sana onu unut demicem zaten aşıksan o senin hayatının insanıysa unutamazsın ama zamanla özlemin sevgin içinin derinliklerine karışır. Ama çoğu insan aşık olmakla takıntılı olmayı birbiriyle karıştırır sakın bunu takıntı haline getirme. Sana benim gibi ol demiyorum aslada olma ama yaşın daha genç önüne seni hakeden nice kızlar çıkar bu söylediğimi unutma. Hayat yaşamak için güzel, neyi nasıl istiyorsan öyle yap ama ne hayatta bir şeylere geç kal ne de birşeylere erken başla. Bunlar benden sana bir kardeş, bir abi, bir dost, bir arkadaş nasihatları. Hayat senin, seçimler senin ve bence sen mutlu olmaya hak ediyorsun. Hayatta aradığın mutluluğu bulman dileğiyle dostum.... :oke:

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
KayraBey

KayraBey

Üye
Ayir onlari kizla yakin ol muhabbet kur sonra her firsatta o cocugun eksik yanlarini soyle kotule falan ama cok yapma ki kiz killanmasin sonra boyle boyle devam ederken ayni zamanda ona olan guvenini zayiflat en sonunda kavga edip ayrilirlar kizin yaninda ol onu teselli et kiz dogru kisinin sen oldugunu gorecektir ve bir sure sonra da acilirsin tabu bunun icin birkac aylik bir caba gerek ve pek etik bir sey olmaz tabi nasil baskasinin da sana bunu yapmasini istemiyorsan senin de yapmamab gerekir

Bu nasıl akıl vermek böyle İzmir'li sopa:

Bence bu aşk-meşk işlerinden uzak durun.Kızın sevgilisi varsa ve onu seviyorsa yapacak birşey yok.Senin burda yapacağın tek şey ayrılmalarını beklemek.Bu Kordon boyluya bakıpta ayırmaya kalkma onları :ehe

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici

Bence bu aşk-meşk işlerinden uzak durun.Kızın sevgilisi varsa ve onu seviyorsa yapacak birşey yok.Senin burda yapacağın tek şey ayrılmalarını beklemek.Bu Kordon boyluya bakıpta ayırmaya kalkma onları :ehe
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben 11 yıl okudum.Hiç kız arkadaşım olmadı.Olsaydı okul bitmezdi muhtemelen.Kız arkadaşımız yoktu emmeeee inekliğimiz vardı.Namımız vardı :)

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Ben 11 yıl okudum.Hiç kız arkadaşım olmadı.Olsaydı okul bitmezdi muhtemelen.Kız arkadaşımız yoktu emmeeee inekliğimiz vardı.Namımız vardı :)
haklısın abi gerçekten etkiliyor :) örnekleri bol bol var önümde :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

:ehe :aman2:

vhvvhv

Üye
kardeş benim de yaş 15 durum aynı çok seviyorum ama söyleyemedim sevgilisinden ayrılmasını bekliyorum söylemek için olmadı whatsappdan felan yazıcam rahatlamak istiyorum artık

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Daha küçüksünüz, bulaşmayın böyle şeylere...

muhsin15

muhsin15

Üye
konuyu hortlatmışsınız da durumu merak ettim ne oldu kıza soyledinmi şerbetçi bey

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
2 sene olmuş evlenmişlerdir bile :)

Üst Alt