sevdiğim kızın sevgilisi var ne yapmalıyım lütfen yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

davy_jones

Üye
Bende geçtim bu yoldan bende unutamıyorum unutamam dedim bende çok sevdim aklımdan çıkmaz oldu ağladım uzaktan uzaktan kimseye açılamadığım gibi ona da açılamadım ama sadece çok sevdim kendimi çok yıprattım aynı sınıfta okuyoruz hergün görüyorum asla unutamam dedim. Yarıyıl tatiline de yaz tatiline de onu unutma umuduyla girdim. Ama şimdi anladım ki iki sene önce sağlık bilgisi dersinde öğretmen ergenliğe giren erkekler çok kez aşık olur demişti bi nevi olabilir dedim ama şimdi de ergen olsamda bunun doğru olduğunu anladım. Merak etme geçer gider. Ben unuttum sende unutursun inşallah.

• Beğen
Tepkiler: şerbetci

yaren_dede

yaren_dede

Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle adminlermizden rica ediyorum konu burada kalsın.

benim sorunum şöyle ben 16 yaşındayım.(bunu belirteyim dedim).
uğrunda öldüğüm, hayallerini kurduğum, gözlerinin içine bakınca eridiğim, o mutlu olunca bende mutlu olduğum bir kız var aşık oldum sarhoş gibiyim. uykularım kaçıyo, yemek yemek hiç gelmiyo içimden, arkadaşlarla sohbet ederdik hep ama benim ağzımı bıçak açmıyo çünkü o var aklımda. hani herkesin aklında hayalini kurduğu bi ''O'' vardır ya işte benim içinde bu kız ''O'' kişi. kısacası hayatım berbat, duygusal müzik asla dinlemem diyen benim cep telefonum duygusal müzeiklerle dolu.(şiir vb)
ve hayatımın en kötü olaylarında birini öğrendim geçen hafta sevdiğim kızın sevgilisi varmış. işte ne biliyim her tenefüs onunla geziyo tozuyo şakalaşıyo. şeytan diyo git ağız burun dal diyo oğlana ama delikanlılığa yakışmaz. şuan bunları yazarken nekadar sinirlendiğimi bilemezsiniz. adeta hayattan soğudum hiçbişey yapasım gelmiyo içimden.
bana bir çözüm bulun nasıl kurtulcam ben bu sevdadan. unutsam unutamıyorum. daha hiç açılmadım, uzaktan sevdim hep onu.
ve ya kızı nasıl kazanırım.
yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Saygılar...:agla2:

kardeşim güzel yazmışsın ama kız ile aranda birşey yok hani kızda sana yakın olsa diyeceğim affetme ama zaten elinde birşey yok platonik takılıyorsun...

öncelikle kızla tanışıp kızın sana ilgisi varmı yokmu onu öğrenmen gerekir sonra gerisi gelir zaten kendiliğinden :)

not: sevgilisi olan bir kıza bakılmaz ama daha küçük olduğunuz için normal buyuk ihtimal sevgilisinden ayrılır bir süre sonra o yuzden takibi bırakma :)

• Beğen
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
daha çok seviceğin kızlar olucak hayatta geçer merak etme

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bence dogru degil bu yöntem.biraz sabırlı ol bence eninde sonunda ayrilacaklardır firsati kacırma derim :)

Tabi soyledigim gibi hic etik olmaz :) tabi bunu her deneyen de yapamaz kiza nasil yaklasacagini bilmen gerekir

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
ben evlenmiyecem hayatımı maxicepe adadım

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kardes,ben de bi ara bi kiza cok takmistim.Gercekten uyuyamiyordum.Gittim kiza her seyi soyledim.Kiza yazan coktu ama,hickimseyle cikmak istemiyordu.O gunden sonra rahat uyku uyuyabildim.Sadece eger kiz anlayisliysa bi konusma firsati iste.Inan cok rahatliycaksin

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
konu aç site ile ilgili bölümüne :ehe

başlık; "maxicep benimle bir ömür beraber yürümeye varmısın"

x-scarface

x-scarface

Üye
Ayir onlari kizla yakin ol muhabbet kur sonra her firsatta o cocugun eksik yanlarini soyle kotule falan ama cok yapma ki kiz killanmasin sonra boyle boyle devam ederken ayni zamanda ona olan guvenini zayiflat en sonunda kavga edip ayrilirlar kizin yaninda ol onu teselli et kiz dogru kisinin sen oldugunu gorecektir ve bir sure sonra da acilirsin tabu bunun icin birkac aylik bir caba gerek ve pek etik bir sey olmaz tabi nasil baskasinin da sana bunu yapmasini istemiyorsan senin de yapmamab gerekir

hain köfte :ehe

- - - Eklendi - - -

ben evlenmiyecem hayatımı maxicepe adadım

Tamam bu laftan sonra admine kadar gidersin yönetim gör bu adamı da gereksizlere mod yap :d:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Düello ya davet et

kcr

Üye
Aşk dünyanın en tatlı ızdırabıdır. Kişinin kendine gönüllü olarak işkencesidir. Yeri gelir çöllere düşürür, yeri gelir dağları deldirir. Dünyadaki en kıymetli şeyi bulduğunu zannetmektir.
Leyla ile Mecnun hikayesini bilirsiniz değil mi?(dizi olan değil:)) Hikayenin esası şudur:
Mecnun Leyla'yı bir kez görür ve onun gözlerine vurulur. Aşkıyla arasına engeller girince çöllere düşer. Bir hayli öylece sefil, perişan, içindeki aşkıyla dönüp dolaştıktan sonra bir gün Leyla'yı görür ama ne o gözler vurulduğu gözlerdir, ne de o Leyla aşık olduğu Leyla'dır. O an anlar ki aşk denilen şey bir haldir ve gün olur biter. Leyla'ya olan aşkı o an biter gider...
Gün gelir her aşk biter arkadaşlar. Aşkı aşık olan içinde büyütür. Zorla güzellik olmaz diye bir söz vardır hani. Aşkına kavuşmak zengin olmak gibidir. Kimin ne kadar zengin olacağı belli olmadığı gibi neyi ne kadar kazanacağı da koca bir meçhuldür. Her aşık olan aşkıyla bir ömür geçiremez. Bir araya gelse bile bir ömür boyu o aşkı yaşayamaz. Aşkına olan hiçbir hayranlık, her halini beğenme daim değildir. Gün gelir hepsi söner. İşte o noktadan sonra da sevmeye devam edebiliyorsanız aşk sizi sevgiye götüren bir yol olmuş demektir. Zorluklara göğüs gerip kabul etmeye devam edebiliyorsanız gerçekten seviyorsunuz demektir. Zor ve kalıcı olan aşık olmak değil her şeye rağmen sevebilmektir...

• Beğen
gss_adnan

gss_adnan

Üye
Arkadaşım kız seni sevmiyosa zorlamicaksın kimsenin eksik yanını arama bazı arkadaşlar fikir vermek yerine seni kızın gözünde daha kötü konuma getirmek için bişeyler demiş seviyosa herseyi yap sevmiyosa bırak

• Beğen

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi

normal Ona Arkadaş Gözüyle bakmaya çalış Gerekirse sınıf değiştir..

sınıf değiştirme olayını müdürle konuştum ama izin vermedi yalvardım resmen
ona arkadaş gözüyle bakmayı, unutmayı defalarca denedim olmadı.
sen söylesene hergün gördüğün bi kız var ve her görüşte 1 kere daha aşık oluyosun sen ona arkadaş gözüyle bakabilirmiydin.
not: niyetim kötü değil +18 felanda değil saf duygularla seviyorum ben onu.

- - - Eklendi - - -

ben ağlamaklıyken beni güldürdün ya sağolasın

- - - Eklendi - - -

nasıl ?

- - - Eklendi - - -

Durumun gerçekten kötü benimde başıma benzeri gelmişti.Kıza açıl senin onu gerçekten sevdiğini görünce sana gelicektir zaten ama bunu ispatlaman lazım.Böylelikle kız sana zamanla yaklaşıcaktır merak etme.Ama çok sabırlı olmalısın.Sabırlı ol ve dua et.

durum kötüdende beter içle açısı. kıza açılmayı denicem denicem diyorum ama yanında sevgilisini görüyorum delikanlılığa sığmaz deyip çekip gidiyorum. ama aklım hala kızda.

- - - Eklendi - - -

kardeş aynı yaştayiz sanirim :) kizin kötü yanlarini düşün mesela biyikli , sakalli , ağzinin kötü koktuğunu flan düşün :)) çok mu sert oldu kusura bakmayin :D

birini seviyorsan ve delicesine aşıksan onu kötü göremezsin (benim düşüncem)

- - - Eklendi - - -

üzerine soğuk bir şerbet iç

oda bi çare aslında

- - - Eklendi - - -

Bende geçtim bu yoldan bende unutamıyorum unutamam dedim bende çok sevdim aklımdan çıkmaz oldu ağladım uzaktan uzaktan kimseye açılamadığım gibi ona da açılamadım ama sadece çok sevdim kendimi çok yıprattım aynı sınıfta okuyoruz hergün görüyorum asla unutamam dedim. Yarıyıl tatiline de yaz tatiline de onu unutma umuduyla girdim. Ama şimdi anladım ki iki sene önce sağlık bilgisi dersinde öğretmen ergenliğe giren erkekler çok kez aşık olur demişti bi nevi olabilir dedim ama şimdi de ergen olsamda bunun doğru olduğunu anladım. Merak etme geçer gider. Ben unuttum sende unutursun inşallah.

eline emeğine sağlık kardeşim. şuan hayatımda en çok ve defalarca yaptığım işlem onu unutmak oldu. ama olmadı. neden işe yaramadı bilmiyorum alt tarafı bi kız diyorum ama çıkmıyo aklımdan delirdimmi ne ben anlayamadım

- - - Eklendi - - -

kardeşim güzel yazmışsın ama kız ile aranda birşey yok hani kızda sana yakın olsa diyeceğim affetme ama zaten elinde birşey yok platonik takılıyorsun...

öncelikle kızla tanışıp kızın sana ilgisi varmı yokmu onu öğrenmen gerekir sonra gerisi gelir zaten kendiliğinden :)

not: sevgilisi olan bir kıza bakılmaz ama daha küçük olduğunuz için normal buyuk ihtimal sevgilisinden ayrılır bir süre sonra o yuzden takibi bırakma :)

kızla baya konuşmuşluğum mevcut. ama o bilmiyo işte platonik oldum. bende biliyorum be abicim delikanlıya yakışmaz sevgilisi olana aşık olmak. ama aşık oldum bikere. tek dilek hakkım olsa gitmek isterdim buralardan çok uzaklara ancak böyle unutabilirim ama nafile.

- - - Eklendi - - -

daha çok seviceğin kızlar olucak hayatta geçer merak etme

onun gibi olucakmı?
hiç sanmam.:ağlarım:

- - - Eklendi - - -

Kardes,ben de bi ara bi kiza cok takmistim.Gercekten uyuyamiyordum.Gittim kiza her seyi soyledim.Kiza yazan coktu ama,hickimseyle cikmak istemiyordu.O gunden sonra rahat uyku uyuyabildim.Sadece eger kiz anlayisliysa bi konusma firsati iste.Inan cok rahatliycaksin

açılmayı denemeyi düşüyorum. kendimde o cesareti hissttiğimde gidicem

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Ayir onlari kizla yakin ol muhabbet kur sonra her firsatta o cocugun eksik yanlarini soyle kotule falan ama cok yapma ki kiz killanmasin sonra boyle boyle devam ederken ayni zamanda ona olan guvenini zayiflat en sonunda kavga edip ayrilirlar kizin yaninda ol onu teselli et kiz dogru kisinin sen oldugunu gorecektir ve bir sure sonra da acilirsin tabu bunun icin birkac aylik bir caba gerek ve pek etik bir sey olmaz tabi nasil baskasinin da sana bunu yapmasini istemiyorsan senin de yapmamab gerekir
Civcive uyma sen :D ,sen git 1 kerelik söyle olumlu cevap vermezse herşeyi zamana bırak zorla hiçbirşey olmaz ,sen ne kadar kendi düşüncelerine önem verip istiyorsan ,onun düşünceleride önemlidir

• Beğen

şerbetci

Üye
    Konu Sahibi
Aşk dünyanın en tatlı ızdırabıdır. Kişinin kendine gönüllü olarak işkencesidir. Yeri gelir çöllere düşürür, yeri gelir dağları deldirir. Dünyadaki en kıymetli şeyi bulduğunu zannetmektir.
Leyla ile Mecnun hikayesini bilirsiniz değil mi?(dizi olan değil:)) Hikayenin esası şudur:
Mecnun Leyla'yı bir kez görür ve onun gözlerine vurulur. Aşkıyla arasına engeller girince çöllere düşer. Bir hayli öylece sefil, perişan, içindeki aşkıyla dönüp dolaştıktan sonra bir gün Leyla'yı görür ama ne o gözler vurulduğu gözlerdir, ne de o Leyla aşık olduğu Leyla'dır. O an anlar ki aşk denilen şey bir haldir ve gün olur biter. Leyla'ya olan aşkı o an biter gider...
Gün gelir her aşk biter arkadaşlar. Aşkı aşık olan içinde büyütür. Zorla güzellik olmaz diye bir söz vardır hani. Aşkına kavuşmak zengin olmak gibidir. Kimin ne kadar zengin olacağı belli olmadığı gibi neyi ne kadar kazanacağı da koca bir meçhuldür. Her aşık olan aşkıyla bir ömür geçiremez. Bir araya gelse bile bir ömür boyu o aşkı yaşayamaz. Aşkına olan hiçbir hayranlık, her halini beğenme daim değildir. Gün gelir hepsi söner. İşte o noktadan sonra da sevmeye devam edebiliyorsanız aşk sizi sevgiye götüren bir yol olmuş demektir. Zorluklara göğüs gerip kabul etmeye devam edebiliyorsanız gerçekten seviyorsunuz demektir. Zor ve kalıcı olan aşık olmak değil her şeye rağmen sevebilmektir...

leyla ile mecnun hikayesinde mecnun ilahi aşka kavuşuyo yani Allah' a olan aşkını ortaya çıkarıyo. İlahi aşk konumuna gelmiş bir insan dünya aşklarının yalan olduğunu düşünür ki mecnunda böyle düşünmüş. oyüzden leyla yı unutmuş. aslında küçük bi anonimde ben anlatayım bileninizde çoktur.

mecnun leylaya aşıktır ve bu o dönemdeki çoğu kişi tarafından bilinmektedir.
dönemin padişahı mecnunu yanına çağırttırır ve derki
-şu aşkından çöllere düştüğün yandığın tutuştuğun leyla kızımız nerdedir getir görelim demiş.
mecnunda emriniz olur demiş ve leylayı almış padişahın huzuruna çıkarmış
padişah ayıp olmasın diye mecnunu yanına çağırıp bir soru sormuş
demişki: yahu mecnun sen be kızın neresine aşık oldun açıkcası güzel değil demiş.
mecnun cevabını net bir şekilde vermiş:
-Padişahım siz bide onu benim gözümden görün demiş.

yani leyla çok da güzel bir bayan değilmiş. ama aşk işte...

lafın kısası ben onu her şeye rağmen seviyorum...

DDorlion

DDorlion

Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle adminlermizden rica ediyorum konu burada kalsın.

benim sorunum şöyle ben 16 yaşındayım.(bunu belirteyim dedim).
uğrunda öldüğüm, hayallerini kurduğum, gözlerinin içine bakınca eridiğim, o mutlu olunca bende mutlu olduğum bir kız var aşık oldum sarhoş gibiyim. uykularım kaçıyo, yemek yemek hiç gelmiyo içimden, arkadaşlarla sohbet ederdik hep ama benim ağzımı bıçak açmıyo çünkü o var aklımda. hani herkesin aklında hayalini kurduğu bi ''O'' vardır ya işte benim içinde bu kız ''O'' kişi. kısacası hayatım berbat, duygusal müzik asla dinlemem diyen benim cep telefonum duygusal müzeiklerle dolu.(şiir vb)
ve hayatımın en kötü olaylarında birini öğrendim geçen hafta sevdiğim kızın sevgilisi varmış. işte ne biliyim her tenefüs onunla geziyo tozuyo şakalaşıyo. şeytan diyo git ağız burun dal diyo oğlana ama delikanlılığa yakışmaz. şuan bunları yazarken nekadar sinirlendiğimi bilemezsiniz. adeta hayattan soğudum hiçbişey yapasım gelmiyo içimden.
bana bir çözüm bulun nasıl kurtulcam ben bu sevdadan. unutsam unutamıyorum. daha hiç açılmadım, uzaktan sevdim hep onu.
ve ya kızı nasıl kazanırım.
yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Saygılar...:agla2:

Kardeşim Aynı Durum Benimde Başımda 9 Defa Denedim Düşünebiliyomusun Bıkmadan Usanmadan 9 Deneme Sevgilisinin Olduğunu Biliyorum En Son Denememde Öğrendim Yıkıldım Arkadaşlarlarım Halimi Görünce Silahla Tehtit Edelim Dövelim Vs Vs Birsürü Teklifte Bulundu İlk Aklıma Yattıda Kız Çocuğu Seviyo Zorla Ayırsam Bile Benle Çıkacakmı Çıksa Mutlu Olacakmı Mutlu Olsa Ya İlerde Öğrense Benim Ayırdığımı Zorla Ve Üzüleceğini Bildiğimden Şuanda Beklemedeyim Kendim Eğlendirmeye Çalışıyorum Başarılıyım Bu Konuda Ancak Halen Aklımda Ve 9 Değil 99 Olsada Sevgilisinden Ayrılsın Tekrar Denicem Kararlıyım Şimdilik Beklemeni Öneririm Dövmeye Filan Kalkma Kızın Gözünde Bitersin İllaki Ayrılacak Sende Onu Bekle Ve Ayrıldığında Yanında Dur Benim Diyeceğim Bu Yani Allah Kolaylık Versin Senin Durumun Benden Kötü Tabi Ben Bukadar Sarsılmadım :dry:

Üst Alt