Setoll Lite İle W810i Cid 49 Yazılım Yükleme

xpander

Üye
bende 416 saniye sürdü...:D çok teşekkürler eline emeğine ....

under taker

Üye
Teşekkürler...

isma.il_koc94

Üye
arkadaşım senn bize vermiş olduğun setool da truva atı virüs var

ama söylediklerini daha denemedim denedikten sora teşekkür ederiz :naughty:

dreamland12

Üye
Kardeş Allah razı olsun geçen sene aynı sorun yaşamıştım internetim yoktu telefoncuya gidip 20 tl bayılmıştım ama bu kez sayende 20 tl cebimde kaldı tıkır tıkır çalışıyor yine emeğine eline sağlık Allaha emanet ol...

lugar

Üye
kardes çok sag ol ama bn 31e geri geçtim hiç bi degişiklik yok aynı 05 in özellikleri duruyo

buraak3838

Üye
arkadaşım sağ ol güzel paylaşım ama ben yükledim please wait yazıo donuyo sonra tel... ne yapmam lazım res falan da attım olmuyo

DOGANOZYAVUZ

Üye
Allah razı olsun. telefonu tema yüklicem diye bozdum. sayende düzelttim. çok teşekkürler.

lugar

Üye
arkadşim bn tf o5 geçtim sonra tekrar 031 e geçerken geçmiyo can't diyo mbn yi atmıyo ama tf açiliyo bi yardım etseniz erom mu yanmiş ??

M_H_K

Üye
valla ben yaptım....süper ve cok basit

telefn gitti demstm hiç açılmıodu bu yazlımla kendine geldi...tşkkrler
nasıl yaptın bende yapmaya çalışıyorum ama pc ye teli tanıtamadım. Usb yi takıyorum ama görmüyor!

tayman_

Üye
ya herşeyi anladım da benm telefon ne cxc1250316r4ea031 cid49mu bu

sariyerlimurat

Üye
arkadaslar antı vırus programını bisüre kapatın o zaman kabul ediyr

--------------- Ekleme ---------------

setool indirirken ve kurarken antı virüs programını kapatın

geceden

Üye
allah senden razı olsun açıldı sannunda sagollll

melankolia_33

Üye
Ben de tamamen işlemleri uyguladım. Tel itekrar açtığımda Lütfen Bekleyin yazısı çıkıyo öyle kalıyor .ne yapmam gerekiyor?????

ahmet3418

ahmet3418

Üye
telefon açılmıyodu hiç birinciyi yaptım teşekkürler ama sorum su cid 49-50-51 arasındaki fark nedir?

ilhdmr

Üye
windows 7 de usb flash device sorunu var... yardımcı olabilecek var mı?

ala02

Üye
5130 tel almıştım alalı 1.buçuk sene oldu tel çoktü açılıyo nokıa yazısı geliyo ama ekran gelmiyo beyaz şekilde bekliyo 3 kez yazılım atıldı olumyor ne yapmam lazım acıl cvp :(

liberta26

Üye
selam arkadaşlar. benim sorunum biraz daha farklı. w810 telefonumun sistemi çöktü sanırım. açılır gibi yapıyor beyaz ekran geliyor sonra kapanıp aynı şeyi tekrarlıyor. setool ile yapmayı denedim resimde anlatılanı recovery gerektiğini söylüyor program ne yapmam gerekiyor?

ceset

ceset

Üye
yapilandirma hatasi alan arkadaslar Customu da ekleyin yazilim atarken Custom fs deki dilleri menuye indiren yapilandirmadir.. bunu atlarsaniz tabiki yapilandirma hatasi alirsiniz.

Yaptim ekranda lutfen bekleyin yani Please Wait.. te kaliyorum diyenler de...

bir sure bekleyin eger telefon acilmazsa (bazen bu sure 10-15 dk ya uzamisti bende) Please Wait patchi denen bir patch var. Setool ile o patch i gomun canavar gibi acilir.

lenovo

lenovo

Üye
Tam aradığım şeyyy....teşekkürlerrrr ......

intar

Üye
nereden ınıor lınk yok

Üst Alt