Ses kaydi icin Bluetoothlu mikrofon


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delikurt55

Üye
arkadaşlar önümüzdeki hafta üniversite de ki söyleşi icin bir kaç yerde röportaj yapıp bunları konu arasında izleteceğim. görütüyü Nikon l310 ile cekeceğim ancak ses de sorun cıkartıyor. havadaki rüzgar gibi sesler sesi boğuyuor bunun icin telefondan sesi yapıp 2sini birleştireceğim mikrofonlu kulaklık almayı düşünüyorum, bluetoothlu kulaklık tercihim. önerdiğiniz bir şey varmı ?

 
Speedy

Speedy

Üye
Üstad benim size önerim sennheiserin bir modeli olacaktır. Ürünün özellikerini size yazıyorum.nEDEN BU MODEL: ÇÜNKÜ sennheiserin Dijital, dış ses ve yankı engelleyici sistemi var olan bir bluetooth kulaklık İŞİNİZİ ÇOK RAHAT GÖREBİLİRSİNİZ.
ÜRÜN MODELİ: EZX 60 Bluetooth® kulaklık mükemmel ses kalitesi ile kablosuz çözümdür. Sennheiser’ın dijital, dış ses ve yankı engelleyici sistemi sizi rahatsız eden sesleri bloke eder. Rahatlıktan ödün vermez - esnek taşıma stili ve tek elle kullanım olanağı sunar.
iPhone'unuza hiç uzanmadan, kulaklığınızı kullanarak çağrıları kabul edip sonlandırabilirsiniz. Ayrıca yine kulaklık üzerindeki ses kontrolü ile sesi kısıp açabilirsiniz.

Özellikler
* iPhone 3G/ 3GS modelleri ile uyumludur.
* Gürültü engelleyen netlik – dijital gürültü engelleme sistemi çevredeki gürültüyü azaltarak en gürültülü sokakta bile mükemmel netlikte telefon konuşmaları yapmanızı sağlar.
* Yankısız telefon konuşmaları – dijital yankı engelleme sistemi siz konuşurken bütün yankılanmaları engeller.
* Kablosuz özgürlük - Bluetooth® 2.1 + EDR cep telefonunuz ile elinizi kullanmadan görüşme yapabilmenizi sağlayacak bütün Bluetooth® 1.1, 1.2, 2.0 ve 2.1’e sahip cihazlar ile uyumludur.
* Kolay aramaları cevaplama kontrolü – Sadece bir elinizi kullanarak gelen aramaları cevaplayabilir veya sona erdirebilir ve sesi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
* Hafif ve konforlu – Bir tüy ağırlığında, sadece 12 gram olan kulaklık, saatlerce süren telefon görüşmelerinizin bölünmemesini sağlar.
* Esnek takma tarzı – Kulaklığı takmak için sadece yumuşak kulak askısını sağ veya sol kulağınıza göre ayarlıyıp takın, ekstra bir kulak askısı gerekli değildir.
* Uzun konuşma süresi – İş ortaklarınızla veya arkadaşlarınızla 7.5 saate kadar görüşün, stand-by süresi 300 saattir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt