Ses kaydeden ekran kaydedicisi lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Ses kaydeden ekran kaydedicisi lazım
istediğim şey, video kaydederken sadece telefondan çıkan sesi kaydeden bir ekran kaydedici lazım. En meşhur olan ekran kaydediciler sadece mikrofon ile kayıt yapabiliyorlar. Yani bir oyundan çıkan sesi kaydetmek için önce cihaz sesi hoparlörden çıkarıyor sonra mikrofondan algılıyor. Bana bunu yapmadan yani direk oyundan çıkan sesleri videoya yazan bir uygulama lazım. Çünkü bizim seslerimizde kaçıyor arasıra. Küçük bir çıtırtı, nefes almamız, parkeden çıkan çıtırtılar... Bunların hepsi videoyu mahvediyor... Yardımlarınızı bekliyorum...

Yönetici tarafından düzenlendi:

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Güzel istekmiş. Mesajım bulunsun, belki bilen biri vardır. Bir de hangilerini denedigini yazarsan en azından fikrimiz olur.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Mobizen zaten çöp
DU recorder
AZ recorder ve diğer bikaçtanesi playstoreda en üste çıkanları hep denedim yani hepsi derme çatma 1-2 yıldız almışlara girmedim bile... Sağlam bişey lazım...

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 484994 ve fatihmenteş
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Mobizende internal sound olayı var. Senin aradığın özellik, normal ses kaydını devredışı yapıp internal sound özelliğini aktif etmek. Denedigim mobizen sürümünde bu yoktu, belki pro sürümde vardır. Az önce youtubede baktığım bir videoda o ayarı gördüğüm için yazıyorum.

Bu arada Az Screen Recorder's yazdığına göre iç ses kaydı Google tarafından desteklenmiyormuş. Ayarı bulamıyor oluşunun sebebi bu olabilir. Kaldırılmış olabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Mobizende internal sound olayı var. Senin aradığın özellik, normal ses kaydını devredışı yapıp internal sound özelliğini aktif etmek. Denedigim mobizen sürümünde bu yoktu, belki pro sürümde vardır. Az önce youtubede baktığım bir videoda o ayarı gördüğüm için yazıyorum.

Bu arada Az Screen Recorder's yazdığına göre iç ses kaydı Google tarafından desteklenmiyormuş. Ayarı bulamıyor oluşunun sebebi bu olabilir. Kaldırılmış olabilir.
bakacağım ama mobizen ve bu tip ekran kaydetme uygulamalarının kontrol panelini kaydetmeside ayrı sorun... Bilgisayardaki ekran kaydediciler konrtol panelini kaydetmiyor... Yıl olmuş 2020 daha android cihazlarda böyle bir özellik yok mu?

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
bakacağım ama mobizen ve bu tip ekran kaydetme uygulamalarının kontrol panelini kaydetmeside ayrı sorun... Bilgisayardaki ekran kaydediciler konrtol panelini kaydetmiyor... Yıl olmuş 2020 daha android cihazlarda böyle bir özellik yok mu?

Görüntüyü kaydetmek için uygulamaların üzerinde olma özelliğini kullanıyorlar. Kendileri paneli gizleme özelliği vermediği sürece bu sebepten dolayı o panel görünür. Ama sen oyun kaydedeceksen ve oyuna mobilden giriyorsan zaten izleyiciler bunu sorun etmiyor ki. Sen sesi halletsen paneli görmezden gelebilirsin bence.

Bu arada az Screen recorder uygulamasında ayarlar bölümünden kumanda tipini bar olarak değiştirirsen, ekranda duran o baloncuk bir bar şeklini alıyor, birkaç saniye sonra da kayboluyor. Sanıyorum kayıt sırasında da aynı şekilde, görünmez olmaya devam ediyor. Denersin artık.

Son düzenleme:
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum ama kayıt esnasında bildirim panelini açınca bildirimler fln görünüyor...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
En kestirme yol olarak ekran kaydederken bildirimleri kapatıp devam etmek gerekir.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Biliyorum ama kayıt esnasında bildirim panelini açınca bildirimler fln görünüyor...

Anladığım kadarıyla sen oyundan başka hiçbir şey görünmesin istiyorsun. O zaman ya Vmos kullanıp işine yarar mı diye bakacaksın, ya tabletten falan gireceksin ya da diğer arkadaşın dediği gibi kayıttan önce her şeyi görünmez, devredışı yapıp kayıt kayıt sırasında öyle takilacaksin. Ekstra çıkanları da video kaydedici üzerinden kesersin artık.

mersimersi33

mersimersi33

Üye

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

Üst Alt