Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz Hackleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hata veriyor aktivasyonla ilgili sorun var diğer forumlara baktım sizin yaptığınız şikayetler çok var yapacak bir şey yok

mustafaozal

Üye
kahretsin yaw

mgenc28

Üye
" nedense54 by_efe ve ağrılı kral" in dikkatine
arkadaşlar ben cepten girdiğim için alıntı cevap yazamiyorum. Aynı konuda işinize yarayacagini düşündüğüm ayrıntılı cevap var. Kısaca internetinizin kaliteli olması gerekiyor. (wireless veya farklı şebeke)

oraltay

Üye
Trial expired hatası alanlar !!
Sorunu dün uğraşırken çözdüm Biz umu mobile security nin deneme sürümünü kullandığımız için sorun sürenin dolmasından kaynaklanmaktadır telefonun tarihini deneme sürümünün bitmediği bi tarihe alırsanız sorun çözülür. :) Dün nerdeyse pes etcekken buldum hadi hayırlı olsun

ErdoanKys

ErdoanKys

Üye
trial olmuyo ya baska kod istiyor kardes

ffatihh06

Üye
artık para istiyor haberiniz olsun e52 hala yapılmadı baştaki saçma sapan enter code yazmsına cevap verilmediği için v71

yıldız91

yıldız91

Üye
Beyler UMU yu kuramayanlar için bir önerim var.Ben yapamadım kaç kez denedim enter product kısımında takılıyordum ben de bunla hallettim umarım sizin de işinize yarar hevesler kursakta kalmasın :)) http://www.maxicep.com/attachments/96267d1316990536/

Bu arada ayrıntı vermeyi unutmuşum soran arkadaşlar için UMU yerine alternatif olan Nortonu kuruyoruz. Ve sırasıyla şu yolları izliyoruz:

Seçenekler>AntiVirus>Quarantine list>Seçenekler>Restore > gelen soruya Evet deyin.

Sonra uygulamayı Symantec Symbian Hack'ı kaldırın. Ayrıca x-ploredan C/shared/folder dosyasından da uygulamayla ilgili yazıyı silin.Geri kalanı rompatcheri kurmak vs vs. Kalın sağlıcakla

• Beğen
Tepkiler: fizikcihakan
iamhasandogan

iamhasandogan

Üye
Kardeşim enter product keyde kaldım öle ok yazısı yok valla kaldım böle

deatlazz

deatlazz

Üye
selamun aleykum.... bende n86 8mp var ınternetı sectıkten sora dırek guvenlık cıkıyo sıfre ıstıyo yardım lutfen

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hata veriyor aktivasyonla ilgili sorun var diğer forumlara baktım sizin yaptığınız şikayetler çok var yapacak bir şey yok

MAK_3162

Üye
e71 de 4 dün cü bölümden sonra"a communication failure has occurred,retrying." diye bi yazı cıkıyo

tonoo58

Üye
tesekkürler

katili

Üye
hocam sertifika yoksa o programı nasıl kuracak elemen ben mesela yükleyemiyorum sertifika hatası servis saglayıcınızla görüsün diyo hicbir programı yükleyemiyorum sadece explore yüklü oda oviden siteden dosyayı yükleme yapamıyorum nasıl olacak bu iş yaaaaaaaaaaaa opda vermiyo cer. . offffffffffffffffffffff kafayı yicem özele mesaj atarsan sevinirim

fizikcihakan

Üye
BENDE UMU MOBİLE SECURİTY İÇİN PARAYLA ÜYELİK ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM. SÜPER BİR PAYLAŞIM. MANTIK AYNI AMA ONLİNE SORGULAMA OLMADIGI ICIN SUPER VE SUREKLI ETKILI. HERKESE TAVSİYE EDERİM. TESEKKURLER yıldız91 KULLANICI ADLI ARKADAS ICIN. SAGOL.

menzil957

menzil957

Üye
kardeş emeğine sağlık harita güncellenmesinden sonra hcklenmiyordu sayende tekrar duvarı aştık
teşekkürler

emretrg

Üye
olmuyor arkadaşlar bir türlü yapamadım. seri numarasında hata çıkıyor ordan sonra devam etmiyor format attım tarihi geri aldım hem hafızaya hem telefona yükledim yapanlar nasıl yapmış anlamıyorum sanırım süresi geçti artık umudum kalmadı. zaten aldığıma pişmanım bu telefonu şimdi satsam 180 lira etmez samsunglar çok daha iyi

rambili

rambili

Üye
arkadaşlar versiyon güncellemesinden sonra UMU programı trial experid diyor acaba ne yapmalıyım...

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi

nortstar

Üye
norton.u rompatc...la beraber kullanın kullanma talimatı orda var kolay gelsin kendim denedim c5-03 de

xxxx1000

Üye
kardes "Enter your product'' de ok secenegi vermiyor nasıl yapacaz? yardımcı olursan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...