Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz Hackleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperxx640

Üye
5800 iiçin denicem,bunları yapınca artık program falan yüklerken sertifika istemicek mi bizden

karakule100

karakule100

Üye
5800 ve n97 de ilk denemendd olumlu sonuç aldım ..teşekkürler

----------Eklendi @ 18:50:33 ---------- Yazıldı @ 18:50:06 ----------

5800 ve n97 de ilk denemendd
olumlu sonuç aldım ..teşekkürler

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş sertifika derdi yok

cosbm

Üye
Merhaba bende e63 kullanıyorum ve sizin yaptığınız yöntemi yaptım ama instal server hala kırmızı görünüyor.
Yardımcı olabilirmisiniz

askdoktor

askdoktor

Üye
TEŞEKKÜRLEEEEERR HARİKASINIZ Benim telefonum 5800 XM 3 gündür hacklemenin en sağlam yolunu arıyordum. Kesinlikle bu ;)

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba bende e63 kullanıyorum ve sizin yaptığınız yöntemi yaptım ama instal server hala kırmızı görünüyor.
Yardımcı olabilirmisiniz

rompathcer programına gir oradaki 2 dosyayı yeşil yap

cosbm

Üye
rompathcer programına gir oradaki 2 dosyayı yeşil yap
merhaba yine cevabınız için çok teşekkürler ama söylediğinizi yaptım. İnstall server'ı sys bin klasörünü de attım ama aply all patchess dememe rağmen olmuyor. Yazışmalarda format tavsiye edildiğini görüyorum. Bu sd karta format atmak diye düşünüyorum. yapmamı tavsiye edermisiniz?
Diyelimki yaptım yine instal server dosyasını sys bin klasörüne mi atmalıyım?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
merhaba yine cevabınız için çok teşekkürler ama söylediğinizi yaptım. İnstall server'ı sys bin klasörünü de attım ama aply all patchess dememe rağmen olmuyor. Yazışmalarda format tavsiye edildiğini görüyorum. Bu sd karta format atmak diye düşünüyorum. yapmamı tavsiye edermisiniz?
Diyelimki yaptım yine instal server dosyasını sys bin klasörüne mi atmalıyım?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
kardeş telefona format at birde öyle dene konuyu takip ettiysen bazı arkadaşlar önce deneyip sonuç alamamışlar telefona format attıkdan sonra olmuş istersen format at öyle dene

ağrılı_kral

ağrılı_kral

Üye
Kardeş ben 5800 son sürümünü kullanyorum senin eklentide paylaştğn üçüncü adıma geldğmde şöyle bir yazı çıkıyor A cominıcatıon failure has ocurred retyrng bu hata anlamına gelyor galiba ne yapmam gerekiyor format.mı atayım bende?

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben 5800 son sürümünü kullanyorum senin eklentide paylaştğn üçüncü adıma geldğmde şöyle bir yazı çıkıyor A cominıcatıon failure has ocurred retyrng bu hata anlamına gelyor galiba ne yapmam gerekiyor format.mı atayım bende?
kardeş telefona format at öyle dene

ismailsen92

Üye
kardesım emegine saglık cok gzl bi pro c5 00 yukledm sorunsz calsti ama dun telefona format attm hafıza kartını fln dgstrdm..proyu bi daha yuklemeye calstm ama olmadi satın al ekranı ckti bi yardımcı olur musn

nedense54

Üye
Enter your product burada cıkan şifreyi kabul etmıyo.format attım hard, soft tele.yine kabul etmedi bu .başka şifre istiyo sanırım? bilgisi olan arkadaşlar yardımmm..

gkemiksiz

Üye
kolay gelsin arkadaşlar benim bir sorunum var 5800 v60 güncellemesi yaptım şu an bu programı yükleemiyorum. """Your trial has expired"""" iletisi alıyorum, bilgisi olan varsa rica ederim. saygılar

ismailsen92

Üye
kolay gelsin arkadaşlar benim bir sorunum var 5800 v60 güncellemesi yaptım şu an bu programı yükleemiyorum. """Your trial has expired"""" iletisi alıyorum, bilgisi olan varsa rica ederim. saygılar

bnde aynı sorunu yasiyorum ama bi cozum bulabilmis degilim hala

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hata veriyor aktivasyonla ilgili sorun var diğer forumlara baktım sizin yaptığınız şikayetler çok var yapacak bir şey yok

nedense54

Üye
vay arkadas, pro bizde patladi :D

By_Efe

Üye
Hocam programı indirdim.

ilk programı yükledkten sonra açtm. Enter your product yazısını geçemiyorum ok tuşu yok cancel yazıyo ona basıncada kapanıyor :S anlamadm bi yardımcı olursanz sevinirm teşekürler

Marka E71

Sürüm : 510.21.009

Bir soru sormuştum bilgisi olaan ??

Kanun-man

Kanun-man

Üye
n95 8gb 123 yazıyorum ama tekrar aynı şeyi sorup duruyor ?????

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
kardeş allah senden razı olsun nekadar rütbe istiyosan versin :D

hakan_0001

hakan_0001

Üye
ya arkadaşlar bu ücretlimi oldu benim n73 te eskiden oluyordu şimdi hata veriyor
nasıl yaparız bunu şimdiden tşklerr

----------Eklendi @ 23:45:25 ---------- Yazıldı @ 23:43:33 ----------

lütfen yardım edin çalışmıyor
ücret istiyor nasıl yaparım kodu giriyorum ama tekrar isteyip duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...