Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz Hackleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertzelebi

Üye
beyler ınstallerserver kırmızı oluyor open4all ise yeşil. bu installerserveri nasıl halledebilirim

bigggardy

Üye
emeğine sağlık kardeş, sorunsuz çalıştı.

murat kara

murat kara

Üye
Evevt evet vallahı oldu n8 kullanıyorum denedim oldu eline saglik cok guzel olmuş simdi hersey yuklemeye baslalayım sagoooooooooooooooolll

garus

Üye
bütün söylenenleri yaptım installerserver bendede kırmızı görünüyor ve artık eskiden yükleyebildiklerimide yükleyemiyorum (e63)

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi

SleepYou54

Üye
Senden Allah Razı Olsun Sonunda Telefon Hacked Be Hemde E63 Son Versiyonu Yüklü Çok Teşekkürler.

hazerfen3

Üye
Sayın yönetici nokia E71-1 RM-346 kullanıyorum telefonu hacklemek için ekteki programı yüklemeye çalıştım. Ancak Desteklemiyor yazıyor ve programı yüklemiyor bu sorunu nasıl çözerim. Yardımcı olursanız sevinirim

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
Sayın yönetici nokia E71-1 RM-346 kullanıyorum telefonu hacklemek için ekteki programı yüklemeye çalıştım. Ancak Desteklemiyor yazıyor ve programı yüklemiyor bu sorunu nasıl çözerim. Yardımcı olursanız sevinirim
kardeş telefona format at

nokio_6233

nokio_6233

Üye
kardeş çok saol dediklerinin hepsini yaptım ve şu an çalışıyor bütün programlar :oke:

micqrop

Üye
Ya kardeşim sana mükemmelsinmi diyim harikasınmı diyim ? 2 gecem afedersn p*c oldu su sertifikayı yapıcam diye yapamadım senin anlatımınla 10 dakikamı almadı :D ellerine sağlık harikasın
ALLAH RAZI OLSUN DOSTUM

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
Ya kardeşim sana mükemmelsinmi diyim harikasınmı diyim ? 2 gecem afedersn p*c oldu su sertifikayı yapıcam diye yapamadım senin anlatımınla 10 dakikamı almadı :D ellerine sağlık harikasınALLAH RAZI OLSUN DOSTUM
eyvallah kardeş

Maimacterion

Üye
Samsung i550w'de telefon Nokia olmadığından çalışamıyorum diyor ve program kurulumu tamamlanmıyor. Deneyecek olan i550 sahiplerine bilgi olsun.

hazerfen3

Üye
Sayın yönetici talimatlar doğrultusunda programları kurdum. programları kurduktan sonra uygulama yönetcisinde bulunan UmU Rootcert Quarantine, Umu nokia hack by coderus ve Rompatcher plus programlarını uygulama yönetcisinden kaldırmamız mı gerekiyor şimdiden teşekkürler Üstad

yağızaygün

yağızaygün

Üye
süpersin 6730 classic te oldu :D

denek123

Üye
e52 71.004'de çalıştı.ilk başta olmadı sonra programı açıp all patches dan apply yaptım kapattım ve yükledim istediğimi.teşekkürler.çok kolay bir yöntemmiş diğer yöntemler çok uğraştırıcı ve kesin değil

Sayın yönetici talimatlar doğrultusunda programları kurdum. programları kurduktan sonra uygulama yönetcisinde bulunan UmU Rootcert Quarantine, Umu nokia hack by coderus ve Rompatcher plus programlarını uygulama yönetcisinden kaldırmamız mı gerekiyor şimdiden teşekkürler Üstad

aynen bu soruyu bende soruyorum

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş ben kurduktan sonra sadece umu programını sildim diğerleri duruyor

oraltay

Üye
C5-00 Güncel yazılım'da çalıştı Çok teşekür ediyorum

djkaptan

djkaptan

Üye
n86 8mp çalıştı teşekkürler
opda bilgileri silinsiz sertifika vermiyorlar artık

huppi

Üye
E72 071.004 versiyon olumlu teşekkürler..

xpanter

Üye
kerdesim eline sağlık nokia n95 denedim oldu eline sağlık uzun zamandır heack yapamıyordum sayende yaptım.
yanlız 7 asamada biraz zorlandım telefonu kapatıp actım yarım kaldıgım yerdem devam ettim.

7 -- "Protection mode" yazısı gelince Hayır'ı seçin, sonra Tamam'ı seçin.
(den sonra telefon yanıt vermedi bende telefonu birkac kez kapatıp actım tekrar denedim oldu)

8 -- "Setup Password" yazısı gelince Ok'u seçin, "Enter new password to continue" yazısı gelince 123 girin ve Ok deyin, "Re-enter new password to confirm" yazısı gelince tekrar 123 girin ve Ok deyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...