Sertifikasız-Flashsız En Basit ve Sorunsuz Hackleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yedi_alti

yedi_alti

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Test edilen telefonlarla ilgili sorum olacak. bendede 6700s var yazılımı 62.001 de ovi suite falan anna yüklemiyor.
navifirmde var ama uygun cihaz kodlusu yoktu. 71.004 ordan yüklendiyse hangi kod yüklendi acaba

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
kardeş senin sorununa yardımcı olamam çünkü alıntı n78 telefonuma uyguladım oldu

karargah918

Üye
Allah razı olsun kardesım e63 enson versıyon v510 da %100 calısıyor dedıklerını yaptım ılk denyısımde olmdı sonra open4all uzerıne gelıp optıonsa tıklayıp all patches dan apply i sectım sys bin klasorunun ıcınde megerse ınstall server exe yokmus onuda ınternetten ındırıp c dekı sys bın klasorunun ıcıne attım tele reset attım ılk ısım core playere yuklemek oldu yuklendı sorunsuz sekılde cok tsk ederım dıger yontemlere gerek kalmadı sayende

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun kardesım e63 enson versıyon v510 da %100 calısıyor dedıklerını yaptım ılk denyısımde olmdı sonra open4all uzerıne gelıp optıonsa tıklayıp all patches dan apply i sectım sys bin klasorunun ıcınde megerse ınstall server exe yokmus onuda ınternetten ındırıp c dekı sys bın klasorunun ıcıne attım tele reset attım ılk ısım core playere yuklemek oldu yuklendı sorunsuz sekılde cok tsk ederım dıger yontemlere gerek kalmadı sayende
Yardımcı olduysam ne mutlu bana

paradox1299

Üye
Süpersin :oke: Hiç umudum kalmamıştı. Taki senin yazını okuyana kadar. En yararlı içerik senin ki dostum.

gkemiksiz

Üye
kardeşim allah razı olsun senden bilmem ne kadar süredir deniyordum olmamıştı bu sonunda gerçekten problemi çözmüş diyemecek birşey bulamıyorum şükranlarımı sunarım sana...

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeşim

SouLLeSS7

SouLLeSS7

Üye
e5-00 :oke:

alpmurat

Üye
E72-1 071.004'de başarılı bir şekilde çalıştı Allah razı olsun!

ihsanca

Üye
5800 DA RomPatcherPlus_3.1.sisx dosyasını önce sertifika hatası dedi yüklemedi, sertifikaladım, güvenilmeyen bir sağlayıdan alınan dosya yüklenemez dedi.

LÜTFEN YARDIM

munzur666

Üye
kardeşim bende de n 95 var v 35 opda artık sertifika vermiyor sertifikasız hacleme yöntemlerinin çoğunu denedim ama bir türlü haclenmedi senin bu yöntemide denedim programı yükledim ilk programı ama uygulamalarda yokj olacak sey değil ama uygulamalarda yada başka bir yerde yok ne yapacaz bi çözümün varmı kardeş yardımını beliyorum

----------Eklendi @ 23:43:20 ---------- Yazıldı @ 23:20:13 ----------

kardeşim bende de n 95 var v 35 opda artık sertifika vermiyor sertifikasız hacleme yöntemlerinin çoğunu denedim ama bir türlü haclenmedi senin bu yöntemide denedim programı yükledim ilk programı ama uygulamalarda yokj olacak sey değil ama uygulamalarda yada başka bir yerde yok ne yapacaz bi çözümün varmı kardeş yardımını beliyorum
uygulama yöneticisinden uygulamayı kaldırdım tekrar yükledim ve senin sölediğin bütün adımlar oldu programın kendiliğinden başlamasıda dahil kardeş harbiden bir dahisin sen canını yerim senin işin gücün ras gelsin

malatyalı_44

Üye
    Konu Sahibi
ben size teşekkür ederim

123fatih

Üye
Allah razı olsun senden kardesım benımm..aylardır hatta yıllardır dıyebılırm kımsenn yapadıgını sen yaptn..telım e63 ve 5 dk da hackledım.bu kadar basıt ve kolaymıymıs.ellerıne saglık.

seur

Üye
Nokia N95 v.35.0.002 Sorunsuz Şekilde Çalıştı Teşekkürler.

akmoy92

akmoy92

Üye
N78+5800 ok kardeşim süüpersin :) s60v5lerdede işe yarıyor :d

serecans

serecans

Üye
teşekkürler

deger54

Üye
:oke::oke::oke::oke::oke: N79 32.001.53.1 özel sürümde problemsiz işi halletti.Kökten çözüm için Teşekkürler...

haqqus

haqqus

Üye
allah ne muradın varsa versin c5.00 v71.5 denedim oldu bir kere yazılım attım çöktü serviste değişti sen olmasan bir daha yazılım deneyecektim

ewrenn123

ewrenn123

Üye
kardeş sen varya mükemmel üstü bişysin yaw:)
ne zamandan beri bu hacklama işiyle uğraşıyodum ama bi türlü becerememişdim sana gönülden bi teşekkür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...