Sertifika süresi sorununa %100 çözüm 2033 e kadar (siscontent 1.3)(pc den)(s60 3rd ve s60 v9.4)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ramço16

ramço16

Üye
kardeşim senden Allah razı olsun neredeyse telefonu kırıyordumki sen yetiştin sayende sertifika derdinden kurtuldum bi dünya siteyi gezdim yok imei numaranı ver yok çin sitelerine abone ol ama hiçbirinden bişey çıkmadı bu program 10 numara elerin dert görmesin kolay gelsinn

fenerli4880

Üye
beceremedim nasıl olacak link nerde arakdaslar

aliasdos

Üye
Teşekkürler

vortugol

Üye
Cok teşekkür ederim

osmantaner44

Üye
tlfnum e71 herşeyi harfi harfine inanın ki eksiksiz uyquladım ama olmadı :S güvenilmeyen bilemem ne hatası veriyor.sisx dosyasınıda çıkardı hafıza kartıma x-plore den girip baktım.yukle dedim tam bitti dedim yukleme hatayı aldım :D:D yardım edebilecek varmı arkadaslar.nerde hata yapmış olabilirim.tlefon ozelliqim de tutuo :S
acaba versiyonum dusuk die olmuyor olabilirmi.400 versiyonum.

redspawn

redspawn

Üye
harikasın :)

war54rock

Üye
dediğini harfiyen yaptım kontrolde ettım sure 2033 oldu ama yıne suresı gecmıs sertıfıka sorunu dıyor :S telefon :n95

afranpos

Üye
mükemmmelsiiiinnnnnnn

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

samet6155

Üye
kardeş sağolasın denedim işe yaradı

bydersimli

bydersimli

Üye
Teşekkürler Dostum güzel paylaşım için gerçekten işime yarayacağı kesin...

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
~Tesekkurler~ Saol|:tşk:

----------Eklendi @ 17:16:18 ---------- Yazıldı @ 16:51:55 ----------

SAOL:tşk:

tekay_890

Üye
anlatılanları yaptım ama required application access not granted hatası veriyor sebep? zahmet olmazsa yazabilirmisin

----------Eklendi @ 23:21:33 ---------- Yazıldı @ 23:17:20 ----------

gerek kalmadı yorumları okudum önce okusam daha mantıklıydı hack lazımış

ugurozbayrak

Üye
olmuyor tebrikler...

namsoy

namsoy

Üye
kardeşim emeğine sağlık gerçekten çok güzel olmuş ben farklı kaydet seçeneğini bulamadım onun program üzerinde yazan dili ile aktarırsan sevinirim tşkr

----------Eklendi @ 21:04:12 ---------- Yazıldı @ 20:35:30 ----------

kardeş bazı programlarda delete signature seçeneği çıkmıyor bu nor malmi çıkmadığı için mavi kutucuktan yeni sertifikalamayı yapıyorum ama telefona kurarken sorun çıkıyor

jackalx_06

jackalx_06

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuyu açalı bir seneden fazla oldu o zamandan beri bu işlerle hiç ilgilenmedim kusura bakmayın sizlerin sorularını cevaplandıramıyorum..:)

----------Eklendi @ 09:26:01 ---------- Yazıldı @ 09:24:08 ----------

kardeşim emeğine sağlık gerçekten çok güzel olmuş ben farklı kaydet seçeneğini bulamadım onun program üzerinde yazan dili ile aktarırsan sevinirim tşkr

----------Eklendi @ 21:04:12 ---------- Yazıldı @ 20:35:30 ----------

kardeş bazı programlarda delete signature seçeneği çıkmıyor bu nor malmi çıkmadığı için mavi kutucuktan yeni sertifikalamayı yapıyorum ama telefona kurarken sorun çıkıyor

kardeşim, farklı kaydet = save as. :)

OldRifLE

Üye
Sağol. TEŞEKKÜRLER... NASIL İNDİRECEGİM?

emrecanözhancan

Üye
s60 v60.0.003 için hack nasıl yapılyo

namsoy

namsoy

Üye
kardeş addsignature diyorum bana (private file not found: özel anahtar dosyası bulunamadı ) uyarısını veriyor ondan öncesi süper burada böyle sorunla karşılaşıyorum tşkr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt