Sertifika süresi sorununa %100 çözüm 2033 e kadar (siscontent 1.3)(pc den)(s60 3rd ve s60 v9.4)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sirdas_28

Üye
telefonun c sini görsem hepsini yapıcam da göremiyom :)

savaskoca

Üye
öncelikle teşekkür.fakat programı 6210 navigatöre uyguladım.programda sertifikayı 2012 ye uzattığı görülüyor ama telefonda değişiklik olmuyor eski tarih görülüyor. yine sertifika istiyor.bir çözümü varmı?

mustafasonmez

Üye
teşekkür ederim dostum ama olmuyo

mehmet1tekin

Üye
sana söz 2033 te yaşıyorsam ve bunalmamışsam sana bayagı bi teşekkür edecegim

haktas70

Üye
"güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı program yüklenemez vs." bu uyarıyı bende aldım . telefon nokia95 8gd

snake eyes

Üye
güzel paylaşım ihtiyaç duyulan bişey saolun

skyland

Üye
teşekkürler. bir programı rahatlıkla süresini uzattım 2033'e. Ancak başka bir programda
' 'güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı program yüklenemez '' uyarısı verdi ve yükleyemedim cebe.
demekki programdan programa değişiyor. güzel program diyelim

Sehzade

Üye
ellerine saglık

kaan168127

Üye
kardeş çook iii açıklamışsın ama yinede ii anlayamadım ben bu poramla sertifikayı farklı kaydediyorum masa üzerine mesela bir garip dosya geliyor sense aslının süresini uzatıyor diyorsun aslını tlf yine kabul etmiyor sertifika sorunu var diyor şunu biraz daha açıklarmısn teşekkürlerrrrrrr

destroy116

destroy116

Üye
Eline sağlık

Necmati

Necmati

Üye
2033 den sonra ne yapcaz :D saol paylaşım için...

nedjimaa

Üye
"Güvenilmeyen BİR sağlayıcıdan alınan korumalı program yüklenemez şeklinde uyarı veriyor" - yani yine sonuçlanamadı bu problem :) Yardım rica

LeqendKiLLer

LeqendKiLLer

Üye
Saol İşime Yaradı .

pato252525

Üye
haclemek ne oluyo arkadaşlar

enterebiusvermicularis

enterebiusvermicularis

Üye
yaww dostum sana ne diyebilirimki ... gerçekten ellerine sağlık kaç tane programım vardı yükleyemiyodum sayende hepsiniyapabildim çok teşekkürler =)

kismis

Üye
hocam saolasın :) en cok begendigim oyunu sky forceyi yükleyemiyordum e71e sonunda yükledim :)

nottinghill15

Üye
sonucunda hata veriyor, neyse uğraşmaya devam

ecz59

Üye
Teşekkürler süper oldu sagolasın

efendy04

efendy04

Üye
emeğine sağlık

mhs77

Üye
bahsedilen uygulama bilgisayarda uygulandıktan sonra mı telefona atılacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt