sertifika sorununa son yuzde yuz cozum hacksiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@bcz_no

Üye
    Konu Sahibi
sertifika sorununa son yuzde yuz cozum hacksiz
1ilk önce bu adrese girip (cer.s603rd.cn) link garip görünüyor :) ama doğru kendim aldim kullaniyorum site çincedir çince diye korkmayin çok basit ilk kısma imeinizi doğru olarak girin. ikinci kısma doğrulama kodunu girip onay tuşuna basıyoruz. 12 saat sonra tekrar ayni işlemi yaptığınızda sertifikaniz ve dosyanizin olduğu sayfa gelecek. rakamlardan oluşan kısmın hemen yaninda kutucuklar şeklinde görünen üç buton var ilk olana bastiğinizda certifkanızın olacağı 26kb bir .rar dır indirin ikincisi sign tolsdur çince indirmeyin. indirdiğiniz rari masa üstüne çıkartin işte sertifikaniz.
2 bunu signed yapmak programlara eklemek için kullanacağınız program programi indiriyoruz içinde iki dosya var signsis.exe xsign.msi xsign msiyi kuruyoruz yanlız progarm filese kurmayin signed yapacağı programi programin kurulduğu klasorde sign adli bir klasorun içine atiyor xp program filese izin vermediği için işlem bitmez masa üstüne kurun. progra i açtığınızda ilk büyük kısımın altindaki + ya basarak sertifikalandirmak istediğimiz programi seçiyoruz. yandaki en üst file used process unsigned files kısmına rardan çıkan signsis.exe yi --- butonuna basarak yerini gösterip seçiyoruz altindaki certificate file kısmına siteden aldığımız sertifikamızın olduğu yeri gösterererek seçiyoruz file name kısmına sertifika ile beraber gelen . dosyasini seçiyoruz paswordu boş bırakın starta basinca bir kaç saniye içinde program sertifikalanmıştır. telefona atip normal kurun güle güle kullanin. ttpod gibi içinde patch olan programlarda çalışmayabilir patch ayirca sertifika istediği için. diğer bir çok programda denedim hepsi çalışıyor. bu işlemleri bir kez yaptığınızda birdaha uğraşmadan sadece sertifikalandiracağınız programlari seçmeniz yeterli anlaşılmayan şeyleri forumda cevaplarim...

• Beğen
Tepkiler: yurdaersahin
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt