Sertifika Sorununa Son !! - SecMan -Security Manager

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

My_CaRizMa

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bu uygulamayı e51 de denedim ama App TRK yı yüklemeye çalıştığımda "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." diye hata verdi.Ne yapmalıyım.Şimdiden teşekkürler

aynı sorun bende de var

deathrocker

deathrocker

Üye
Merhaba arkadaşlar ben bu uygulamayı e51 de denedim ama App TRK yı yüklemeye çalıştığımda "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." diye hata verdi.Ne yapmalıyım.Şimdiden teşekkürler

bende bu hatayı aldım telefonum e90 communicator ayrıcada hangi şekli denediysemde hacklenmedi bir türlü sertifikasız programlar denedim onu yapacak olan program sertifika istedi bıktım bezdim lütfen yardım edin teşekkürkler

uluenis3

uluenis3

Üye
Off ya bu sorun çok uzadı ya :(
Sorun oldukça büyük ya PC telefonu örmüyor :S

----------Eklendi @ 13:56:12 ---------- Yazıldı @ 13:48:35 ----------

Yardımcı olabilecek var mı secman bnm tel.de çalışmıyor ki PC ye bağlayayım

Üye
Merhaba arkadaşlar burda daha yeniyim o yüzden hatam varsa kusura bakmayın. Bende nokia x6 var App Trk'yı yüklemeye çalışınca "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." diye hata veriyor. Bi yardımcı olabilir misiniz? Bide telefonu hackleme sizce sağlıklı mı ?

Şimdiden teşekkürler

kralgiresun

kralgiresun

Üye
rica etsem banada yardımcı olurmsusuz

Baskentliia

Baskentliia

Üye
OS9.2 Cihazlar (FP1):
Nokia 6124 Classic, Nokia N82, Nokia N95-3 NAM, Nokia E51, Nokia N95 8GB, Nokia N81
Nokia N81 8GB, Nokia 6121 Classic, Nokia 6120 Classic, Nokia 5700 XpressMusic
Nokia 6110 Navigator, Nokia E90 Communicator, Nokia N76, Nokia 6290, Nokia N95

olanını telefona yüklemiş olmanızzım..sonunda Symbian OS 9.2 yazanı ve söylediklerimi aynen uyguladıysanız hiç bir sorun olmaz..bunu yapan onbinlerce kişi arasında olursun
bana 580xm de yardım edin 20tl para veririm

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
arkadaşlar telefonum n95 ve hackli. Allah rızası için biri yardım etsin, trk programı yüklü, gizli dosyalar gözüküyor ama bir türlü secmanı yükleyemiyorum. Port numarası olmuyor. Kandil mübarek gün biri yardım etsin. N gage oyunlarını yükleyemiyorum.

ozgur0683

Üye
MRB TELEFONUM n95 v31.0.015 App TRK yı yüklemeye çalıştığımda "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." diye hata verdi.Ne yapmalıyım.yardım edin

Hasand.

Hasand.

Üye
n73 u sertifikadan kurtarmak ne yaparım

bigbird

Üye
telefonu hackledikten sonra segmanı telden silsek olurmu..

g4ng4ster

Üye
yha bu dahılı bılsen hatası werıyo nasıl halledecez bubu anlamadım olmuyo

yeniceri1040

yeniceri1040

Üye
cihazım 6730 deniyorum olmuyor nokia dan nefret etmeye başladım sertifika sorunu yüzünden.

- - - Eklendi - - -

Kimse yok mu yardımcı olabilecek?

gdemirbas

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt