Sertifika Sorununa Son !! - SecMan -Security Manager

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAXMURAT

Üye
cok sagolun gercekten cok ıse yaradı emegınıze saglık

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
app trk programı yüklenemiyor bu dahili bir bileşen cevabını alıyorum malesef olmuyor ne yapmamız gerekiyor

--------------- Ekleme ---------------

cok sagolun gercekten cok ıse yaradı emegınıze saglık
siz nasıl yaptınız

burakcancelik

burakcancelik

Üye
e71 kullanıyorum " bu dahili bir bileşen değil" uyarısını alıyorum...

my_babys

Üye
ben bu uygulamayı N95 de denedim ama App TRK yı yüklemeye çalıştığımda "Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen." diye hata verdi.Ne yapmalıyım. Acil yardımm

hakangemini

Üye
Rootsign dosyasında trojan virüs saptandı.

ayhan_mania

ayhan_mania

Üye
kardeş ALLAH SENDEN RAZI OLSUN 3 SENEDİR SERTİFİKA LANETİ YÜZÜNDEN YÜKLEYEMEDİĞİM PROGRAMLARI SENİN SAYENDE YÜKLEDİM ELİNE KOLUNA VE MEĞİNE SAĞLIK SAYGILARIMLA

jackal07_chn

Üye
"Yüklenemiyor.Bu dahili bir bileşen."
bu sorunu nasıl cözmeliyim? n 96 ım var quick office yükledim trial süresi bitince birdaha craked bi uygulamasını yükleyemedim cok ihtiyacım var office e telefonumda yardımını bekliorum ?

uqurr89

Üye
dostum bm e72 var. dediklerini yaptım sys goruluyor ama ınıne gıremıyorum. yardım edersen sevınırım

GReddy43

GReddy43

Üye
Bu programın 5800 XM için olan versiyonu varmı acaba?

intihar08

Üye
virüslü bu dosyalar adam gibi iş yapın kardeşim...

kalas01

Üye
os9.4 var ne yapayım yardım eden yok mu??

hamburgM

Üye
virüs cikti dosyada, haberin olsun bende kurmadan sildim

badboydm

badboydm

Üye
yav e63 te dahili bileşen hatası verdi ne yapmam gerek?

manyaq28

manyaq28

Üye
bende 6120c var sürekli sertifika sorunu veriyo bu App TRK ü kuramadım ' yüklenemiyor bu dahili bir bileşen dedi ' bi bilgisi olan var mı

red-soldiers

red-soldiers

Üye
bu dahili bir bileşen diyor n82

redspawn

redspawn

Üye
nod 32 virüs uyarısı veriyo :):)

fatih7934

Üye
tüm riskleri göze alarak antivirüs ü devre dışı bıraktım :)) App TRK yi kurmaya çalıştım ama bu bir dahili bileşendir diye uyarı çıkıyo ee napcaz şimdi bir bilen yokmu?konuyu açıp ölece bırakmışlarmı?yavvv!

kral_can

Üye
ya neden en meşhur telefon 5800 ve c5-03icin uyumlu degıl bu app trk?uyulu olan versiyonu yokmudur?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
tüm riskleri göze alarak antivirüs ü devre dışı bıraktım :)) App TRK yi kurmaya çalıştım ama bu bir dahili bileşendir diye uyarı çıkıyo ee napcaz şimdi bir bilen yokmu?konuyu açıp ölece bırakmışlarmı?yavvv!

evet konuyu açıp öyLece bırakmış arkadaşımız :) ArkadaşLar konu 3 yıL önce açıLmış dikkat ederseniz ..

ya neden en meşhur telefon 5800 ve c5-03icin uyumlu degıl bu app trk?uyulu olan versiyonu yokmudur?

bu sertifikaLama yönteminin uyguLandığı zamanda 5800 diye bir cihazın hayaLi biLe yoktu :)

kral_can

Üye
hayali beni baglamaz kaardes suan elimde c5-03 var ve 3yıl önce bahsedilen app trk programı benim telimle uyumlu degil programın guncel hali varsa verırsenz sevinirım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt