Series 60 Scalable Skin Support Gerekli

Sponsorlu Bağlantılar

akrepkral

akrepkral

Üye
    Konu Sahibi
Series 60 Scalable Skin Support Gerekli
bende bir kere aramıştım bulamamıştım....

• Beğen
Tepkiler: cesur.22 ve Maxis_

tantini

tantini

Üye
Series 60 Scalable Skin Support ile ilgili bi bilgisi veya dosyasi olan warsa lütfen eklesin/paylassin..

aksuyek

Üye
<div class='quotetop'>(akrepkral &#064; Mar 7 2006, 10&#58;40 AM) [post=291836]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bende bir kere aramıştım bulamamıştım....
[/b][/quote]
temalar için lazım di mi? ben de bulamadım çok uğraşmama rağmen dostum.

akrepkral

akrepkral

Üye
    Konu Sahibi
evet dostum...bende music teması var çok güzel yükleyeyim dedim bu hatayı verdi sanırım bir bilgisi olanda yok ben böyle dosya görmedim....

erhanisci

erhanisci

Üye
scable skins support diye bir program yok arkadaşlar bu bir s60 taban programıdır.yani desteklediği telefonlar N series cep tlf.dir onun yazılımlarını nasıl diger tefonlera yükleyecegiz bir onu söylyin bi

akrepkral

akrepkral

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bende araştırdım onlar n serisi temalar için...yapılabilecek bişey yok.. programlara gelince yine çalışmayan program çalışmaz yalnız programların başka versiyonları var onları denemekde yarar var...

selimxe

Üye
tskrlr

bu_q_ra

Üye
benim bildiğim kadarıyla 6630 da hafıza kartına kart reader yoluyla
systeme atılan bi dosya ama bende şuan bulamıyom

M3L!H

M3L!H

Üye
ben buldum bu tema 2nd edition a uyumlu değil...ben bunu telefona yüklenemeyen temaları yüklemek için kullandığım sisboom 2.0 türkçe adlı programla denedim ve e/system/skins yerine koydum ve temaları açtım eğer tema bozuk derse uyumlu değildi...tema ya gelip uygula dedim tam açılıoduki tema bozuk dedi.Bu tür temalar s60 3rd editionlar için bence...

cepkin_67

cepkin_67

Üye
arkadaslar bunun için konu acmıstım kimsenin dikkatini cekmemişti anlatıyım n gace oyunları yukluyoruz ya sonradan da onların calişması için multifix diye bi program kuruyoruz işte o multifix programını telden kaldırın bole bi sorun kalmaz dosya yoneticisinde bulamassanız explorer dan girip hangi hafızaya yuklediyseniz oraya girin systeam içinde bi install die bi dosya var onun içindedir ordan onu silin sorununuz kalmaz :oke:

cellat3370

Üye
fareli tema yüklemek istedim ama ''s60 scalable skin supports gerekli dedi ya yardımcı olabilirmisiniz fareli tema bulabilirmiyiz ''s60 scalable skin supports bu olmaadan

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
dostum ben 6630 kullanıorum ve bi tema s60 skin... lazım dedi ben de fexplorer prog. bi n70e kurdum ve .sis uzantılı dosyayı buldum ve kendi telefonuma atıp kurdum ancak telefonla uyumlu olmayabilir dedi ama yine de kurmayı tmmladım ve o temayı tekrar kurdum sorun şu ki tema bozuk dedi yane çalışmadı... söylicem su ki tema s60 skin scalable lazım derse telefonunla uyumlu diil... hiç boşa uğraşma ben zaman ayırdım ama gördüm ki boşa ayırmışımmm :D

craftXXX

Üye
arkadaşlar link koymayı bilmiyorum site üyelikte istiyor ama şu adreste birşeyler var ingilizcesi iyi olan arkadaşlar çözebilir herhalde konuyu. adres=

M3L!H

M3L!H

Üye
Bilmek önemli diilki google tranlate de aratırız o çevirir zaten :):oke:

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Arkadaşlar, bu s80lerde bulunan harici bir dizayn programı.. s60larda bulunan avkon.mbm in program olarak gelişmiş halidir.. Harici olarak yüklenemez... Versiyonla birlikte gelen ve donanımsal çalışan bir yazılımdır... OS7 de bulunmuyor maalesef... enaz Os8.1 olmalı...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Zaten skin support gerektiren bir tema setup ında mutlaka *.mif dosyası vardır.. dolayısıyla s60ta zaten çalışmaz... çünkü bu dosyayı açan bir programı yok...

mariotime

mariotime

Üye
arkadaslar bunun için konu acmıstım kimsenin dikkatini cekmemişti anlatıyım n gace oyunları yukluyoruz ya sonradan da onların calişması için multifix diye bi program kuruyoruz işte o multifix programını telden kaldırın bole bi sorun kalmaz dosya yoneticisinde bulamassanız explorer dan girip hangi hafızaya yuklediyseniz oraya girin systeam içinde bi install die bi dosya var onun içindedir ordan onu silin sorununuz kalmaz :oke:

ii de bende zaten multifix die bişi yokki kardeş.. bulunmuyoda zaten telde o zaman ne yapacam.!!

arkadaşlar link koymayı bilmiyorum site üyelikte istiyor ama şu adreste birşeyler var ingilizcesi iyi olan arkadaşlar çözebilir herhalde konuyu. adres=

arkadaşım senn dediğin bam başka bişey bunun tema ilealakası yoq ne yazıkki
bu yazılım destek ile ilgilir ama yinede saol..

arkadaşlar ben de araştırdım bu Seriess60ScalableSkinssupport denen illet bi japon siteinde çıktı
doğal olarak anlamadım msn den çinli bi hatun wardı ingilizce bilen ona yolladım linki bana translate etti her satırı her noktayı
ben de daha önceden bulduğum gördüğüm her şeye tıkladım ama olmadı ne yazıkki hala umudum war araştırıorum tüm forumlara yayıyorum belki biti bunu bulur yada ***** felan çıkarır die ama nafile gibi 6 aydır daha bi netice alamadım..!!:vur :bilmem:

Arkadaşlar, bu s80lerde bulunan harici bir dizayn programı.. s60larda bulunan avkon.mbm in program olarak gelişmiş halidir.. Harici olarak yüklenemez... Versiyonla birlikte gelen ve donanımsal çalışan bir yazılımdır... OS7 de bulunmuyor maalesef... enaz Os8.1 olmalı...:oke:

Zaten skin support gerektiren bir tema setup ında mutlaka *.mif dosyası vardır.. dolayısıyla s60ta zaten çalışmaz... çünkü bu dosyayı açan bir programı yok...

arkadaşım peki telefonun versiyonunu güncellesek olmazmı mesela müzük editionda güncelleştirme yaptığımız gibi
herhangi bi yazılım destek unitesini kalıcı olarak kursak
demek istediğimi anlatabildim mi?

sublieutenant

sublieutenant

Üye
arkadaşım peki telefonun versiyonunu güncellesek olmazmı mesela müzük editionda güncelleştirme yaptığımız gibi
herhangi bi yazılım destek unitesini kalıcı olarak kursak
demek istediğimi anlatabildim mi?

Olmaz arkadaşım olmaz'!! Telefonu değiştir...:oke:

orhangazi44

orhangazi44

Üye
ben dosyayı n70 in sistem/install klasöründen 6630uma attım yükledim ondan sonra temayı yükledim tema sorun çıkarmadan yüklendi fakat temalrdan uygl dediğim zaman tema bozuk dedi uzman lar uğraşırsa sorunu çözebilir diye düşünüyorum

niko'M

niko'M

Üye
ben her temayı kurduğumda bu hatayı weriyo:S..ne yapmam gerek arkadaşlar..6630

zorluer66

zorluer66

Üye
bilgiler için teşekkürler

Üst Alt