SensorInfo 1.0

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SensorInfo 1.0
The SensorInfo app shows the sensory information!

Supported operating systems: S60 5th Edition.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yunus3787, Tuba ve Nadir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim Onay için teşekkür Nadir hocam

Tuba

Tuba

Üye
Nasıl bir moderatörlük anlayışınız var anlamadım gitti. Konu içinde yazışanların her ikisi de moderatör ama konuda ne bir açıklama var ne de bilgi verici herhangi bir şey. Başarılarınızın devamını dilerim.
konuda zaten ekran görüntüsü var widget uygulamasıdır...ayrıca bir bilgi eklemiş arkadaş :hmmm

The SensorInfo app shows the sensory information!

Supported operating systems: S60 5th Edition.

duyusal bilgileri gösteriyor...

eline sağlık Levent :oke:

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim Rumman arkadaş bilgiler için teşekkür

SilentOne

SilentOne

Üye
hiç bir şey anlamadım yaw

General Omar

General Omar

Üye
Nasıl bir moderatörlük anlayışınız var anlamadım gitti. Konu içinde yazışanların her ikisi de moderatör ama konuda ne bir açıklama var ne de bilgi verici herhangi bir şey. Başarılarınızın devamını dilerim.

ağzına sağlıkkk aynen katılıyorum

nso

Üye
inan ekliyen arkadasta birsey anlamamistir :) bende diger arkadaslar gibi hic birsey anlamadim. neyse paylasim icin tesekürler diyelim anliyan arkadaslarin isine yariyan birseydir sanirim.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bende fransız kaldım :D

Tuba

Tuba

Üye
Program ekranın eksen etrafında dönmesini sağlar ve duyusal verileri gösterir ...
telefonum uyumlu olsa yükler denerdim
bakarak değil arkadaşlar yükleyerek, uygulamayı çalıştırmayı deneyerek yorum yapın lütfen...

caglet

caglet

Üye
TeşekkürleR...

G-maxicep

G-maxicep

Üye
tşk

dede147

dede147

Üye
Program ekranın eksen etrafında dönmesini sağlar ve duyusal verileri gösterir ...
telefonum uyumlu olsa yükler denerdim
bakarak değil arkadaşlar yükleyerek, uygulamayı çalıştırmayı deneyerek yorum yapın lütfen...
Konuyu açan arkadaş biraz açıklama yaparsa herşeyi yükleyip kaldırmaz zorunda kalmayız

Tuba

Tuba

Üye
Konuyu açan arkadaş biraz açıklama yaparsa herşeyi yükleyip kaldırmaz zorunda kalmayız

burda konuyu her kim açarsa açsın illaki konu hakkında bilgisi olacak şartı aranmaz
misal ben android işletim sisteminde ve ios da uygulama paylaşırım ama bunun nasıl ve ne gibi bir kullanımı olduğu bilgisine sahip değilimdir...Çünkü ben o işletim sistemlerini bilmiyorumdur ki benim android ve ios da paylaşımlarım var
aynı şekilde S^3 de paylaşımlarım var ama gel gör ki telefonumun işletim sistemi S^3 değil
bu paylaşımları yapmaktan bu tür yorumlar bizi alıkoyamaz...
Bunlar sadece paylaşım sorunu yazarsınız gören yükleyebilen kullanan arkadaşlar size yardımcı olur ve yorum getirir bu yorumu illaki konu sahibinden beklemeyin hata edersiniz....

----------Eklendi @ 20:25:13 ---------- Yazıldı @ 20:09:54 ----------

SensorInfo v1.0

SensorInfo S60 3rd edition FP2 ve S60 v5. sürüm cihazlar için bir widget
Telefonunuzun dönüş derecesini gösterir

N97 için ekranı Widget olarak kullanabilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt