Selçuk ve Burak'ın şampiyonluk kehaneti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Selçuk ve Burak'ın şampiyonluk kehaneti
Şampiyonluk için F.Bahçe ile yarışan Trabzon'da Selçuk İnan ve Burak Yılmaz kalan 3 hafta sonrası için şu tespitte bulundu...

Trabzonsporlu Selçuk İnan ve Burak Yılmaz, şampiyon olacaklarına inandığını söyledi.

Ligtv'ye açıklamalarda bulunan bordo mavili futbolculardan Burak Yılmaz, kariyerinin en iyi dönemlerinden birini yaşadığını belirterek, "Bu denli başarılı bir performans sergilememdeki en önemli etken Şenol Güneş'tir. Bana çok kızdığı zamanlar oldu, çok sert konuştuğu zamanlar da oldu ama o zamanlarda bile bana güvendi. Bana inandığını her zaman hissettiriyordu. Bence bir futbolcu için en önemli şey güven ve inanç duygusunu hissetmektir. Bu sene Şenol Hocanın sayesinde çok iyi bir hava yakaladım" dedi. "SELÇUK İSPANYA'DA OYNAYABİLECEK KAPASİTEDE"
Burak, geçtiğimiz ay yaşadığı beyin kanamasına rağmen mücadeleyi bırakmadığını da vurgulayarak, "Beyin kanaması geçirdim. Burnumdan sakatlandım fakat yine de oynamak istedim. Her ne olursa olsun sahaya çıkmak ve orada takım arkadaşlarımla birlikte olmak istiyordum. Bu konuda annem de çok endişeleniyor. Zaman zaman ona da üzülmemesi için sakatlıklarımın hafif olduğunu söylüyorum. Manisa'da oynadığım dönemde Selçuk İnan ile ev arkadaşıydık. Yıllardan beri Selçuk'la çok iyi bir dostluğumuz var. Saha dışındaki bu dostluk saha içine de yansıyor. Bugün çıkış yapmamdaki en önemli sebeplerden biri de Selçuk'tur. Benim gelişimimde bana çok destek oldu. Selçuk İnan, İspanya'da oynayabilecek kapasitede bir futbolcu" diye konuştu.
Burak, kendisini yere atan bir futbolcu olarak anılmayı artık umursamadığını da ifade ederek, "Son zamanlarda hiçbir pozisyonda kendimi yere atmıyorum. Sahada sonuna kadar ayakta duruyorum' dedi.
"ESKİŞEHİRSPOR MAÇINI UNUTAMIYORUM"
Trabzonspor ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Selçuk İnan ise, "Şu an için sadece kalan üç haftayı düşünüyorum. İspanya'da oynamayı ben de isterim. Teklifler var. Ama şu an için hiçbir şey yapmadım. Sadece kalan son üç haftayı düşünüyorum. Önce şampiyon olalım sonra bu konuları düşüneceğiz" dedi. Selçuk, orta sahada Colman ile çok iyi anlaştıklarını da ifade etti. Eskişehirspor maçında kaybettikleri puanı asla unutmayacaklarını da ifade eden Selçuk, "Nasıl oldu hala anlayamıyorum. Maçtan sonraki iki gün kendime gelemedim. Çok zor bir maçtı ama geçtiğimiz sezon da son maçta Fenerbahçe, bize karşı aynı şeyi yaşadı. Onca pozisyon onca şut ama olmayınca olmuyor' dedi.
"FENERBAHÇE 80 PUANDA KALACAK"
Burak ve Selçuk, "Şampiyonluğa inanıyor musunuz?" şeklindeki soruya ise şöyle yanıt verdiler: "Umudumuzu, inancımızı hiç yitirmedik. 82 puanla şampiyonluğu kutlayacağız, Fenerbahçe ise 80 puanla 2. olur. Futbolcusundan idarecisine, kulüpteki çalışandan şehirdeki taraftarımıza kadar herkes inanmış durumda. Trabzon bu sene bunu hak ediyor' dedi.
Egemen Korkmaz'ın Beşiktaş'a transfer olma ihtimaliyle ilgili olarak da konuşan iki futbolcu, şu ifadeleri kullandı: "Sonuçta sözleşmesi biten oyuncu özgür kalmış demektir. Ne isterse yapabilir. Buna saygı duymaktan başka bir seçeneğimiz yok. Elbette taraftarlar üzülebilir, kırılabilir fakat sonuçta futbol ve kendi hayatı. Kendi menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapacaktır. Buna saygı duymaktan başka bir şey yapamayız. Ancak Egemen mükemmel bir insan."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...