Selamun aleyküm 5800 sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bozkurd78

Üye
    Konu Sahibi
Selamun aleyküm 5800 sorunu
Arkadaşlar selamun aleyküm rahmetullah.

Ben bir kaç ay önce 5800 aldım dokunmatiği biraz sıkıntılı imiş basılı tuttuğumda aşağı yukarı kayıyordu. Araştırdım güncellemeden imiş. Fakat ne yaptı isem güncelleyemedim telefonu nadir arkadaşın anlattığı phoneix adlı programı da yapamadım Bi yardım ederseniz cok sevineceğim ama özelden team weaver ile arkadaşlar çok uğraştım olmadı bilen arkadaşlar varsa mesaj atabilir facebbok dan falan adresini veririm ordan konuşabiliriz

Allah razı olsun

Emip

Emip

Üye
5800 da neden kalem var ? sence

Bahaxi

Bahaxi

Üye

Ben bir kaç ay önce 5800 aldım dokunmatiği biraz sıkıntılı imiş basılı tuttuğumda aşağı yukarı kayıyordu. Araştırdım güncellemeden imiş. Fakat ne yaptı isem güncelleyemedim telefonu nadir arkadaşın anlattığı phoneix adlı programı da yapamadım Bi yardım ederseniz cok sevineceğim ama özelden team weaver ile arkadaşlar çok uğraştım olmadı bilen arkadaşlar varsa mesaj atabilir facebbok dan falan adresini veririm ordan konuşabiliriz

Allah razı olsun

Nokia pc suit ile güncelleyebilirsin.

Hami-Bey

Üye
jaf ile bır cfw at gitsin en basitinden hackli olur hemde

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Aynen bi cfw at heryönden rahat edersin :) cfw için tavsiye istiyosan hakan abinin belle'sini önerebilirim eğer ofw istiyosanda Astro ofwyi yükle ben denedim hem hızlı hemde ram yönünden çok iyi :)

mkyb

mkyb

Üye

Allah razı olsun

Dokunmatikte bi arıza olabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt