Şehr-i Rom - JVKPE - v0.1 Alpha Galaxy SL i9003

Sponsorlu Bağlantılar

arkotir

Üye
GT-9003 ekranında takılı kalıyorum. Baştan yükledim olmadı. Wipe Data Wipe Chac yaptım yüklemeden önce olmadı yüklemeden sonra yaptım olmadı telefon açılmıyor şu anda. Adam gibi 4.1.2 rom bulamadım senin romu kullanmayı denedim fakat açamadım telefonu senden haber gelinceye kadar tekrar 4.1.2 ye geçiyorum.

BlackEvil

Üye
Stabil Cm10 çıkacak o yüzden artık bu roma falan gerek kalmayacak çıkmasını bekliyorum ben de :)
Kernel güncellemesi gelir gelmez açacağım zaten konusunu :oke:

Ne zaöan yada bir açıklama varmı aynı cm9 gibi olmasın oda askıda kalmasında bir bilgin varsa söylermisin

• Beğen
Tepkiler: KOKKİNOCHOMA

ekesh

Üye
ellerinize sağlık ancak anlayamadım..
Yüklendikten sonra Recovery Mod' a girip [ses arttırma+orta tuş(home) +açma kapama tuşu] wipe data ve wipe cache yapıp ardından da install zip from sd card diyerek romutelefona attığınız klasöre giderek seçin ve yükleyin. Yükleme bitince geri tuşuna basarak reboot system now diyip telefonu yeniden başlatın. Bu kadar...​
demişsiniz bu işlem kernel için mi?

KOKKİVOXHOMA

KOKKİVOXHOMA

Üye
Dostum romu overlock lu 1.2 de kullanmak cihaza herhangi bir zarar verir mi

KOKKİVOXHOMA

KOKKİVOXHOMA

Üye
slm 3 sms ten sonra msjlar mms dönüşüyor bir çok custom romda bu olay kalktı yayınladığın romda ise halen bu olay devam etmekte mms e dönüştürme olayını nasıl iptal edebiliriz saygılar.....

mistein34

Üye
Çok teşekkürler fena rom değil ancak günümüzde 9003 kullanlar için keşke 4 ve üzeri bir rom yapılsa.. Ne kadar 4ün üzerinde rom denediysem berbat ötesi.. Emeklerine teşekkürler..

KOKKİVOXHOMA

KOKKİVOXHOMA

Üye
GPS çaışmıyor.. ve yeni kernel geldi şehriyar söz vermiştin hadi yap bi kıyak bizlere

devilmy

devilmy

Üye
sizde satın gitsin cihazınızı arkadaslar bende satmaya karar verdım yurtdısından sıfır iphone 5 al 5 yıl kullan ram felan derdin olmaz kasılma olmaz

KOKKİVOXHOMA

KOKKİVOXHOMA

Üye
sizde satın gitsin cihazınızı arkadaslar bende satmaya karar verdım yurtdısından sıfır iphone 5 al 5 yıl kullan ram felan derdin olmaz kasılma olmaz

Aynen katılıyorum ben de sattim galaxy nexus aldım bence çıkarın elinizden..

ugrkrc

Üye
Gps gitti hiç aktif olmuyor...Şehriyar nasıl çözzebiliriz?

makapakamuu

makapakamuu

Üye
romu kurmak için hafıza kartı lazımm mı yani telefona takılı olmalı mı?

ugrkrc

Üye
hıc bısey yapma bırader bozuk gps fılan gıttı
arkasında duranda yok salla gıtsın

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
hıc bısey yapma bırader bozuk gps fılan gıttı
arkasında duranda yok salla gıtsın

Romu tekrar yukleyin belki cozumu olabilir. Telefonu satali cok oldu.. Yalniz romda bir sorun yoktu ben yaptigimda hatta defalarca kurmama ragmen sorunsuz calisiyordu hersey.

hsynkertik

hsynkertik

Üye
beyler ben bunu kurdum ama eskıye nasıl done bılırım daha 2 gunluk room lar la urasan bırıyım :d kardes bu arada sagol telefonum cokmustu room un sayesınde kurtardım :D

Üst Alt