ŞEHITLERE SAYGI MAÇI


king662002

king662002

Üye
Son dönemde yaşanan terör olayları karşısında bir araya gelen futbol ailesinin düzenlediği "Yıldızlar Karması" maçı bugün oynanacak. CNN TÜRK saat 19.00'da Şehitlere Saygı Özel Yayını ve ardından saat 20.00'de Şehitlere Saygı Maçı'nı canlı olarak ekranlara getirecek.
Şehit aileleri ve gazilerimize “yanınızdayız” demek için... Tek yürek, tek sesle “Teröre Hayır” demek için…
Futbol’un yerli-yabancı yıldızları sahada, Türkiye ekran başında...

Geliri şehit aileleri ve gazilere bağışlanacak “Şehitlere Saygı Maçı” bugün saat 19:00’dan itibaren özel yayınlarla CNN TÜRK’te...

Son dönemde yaşanan terör olayları karşısında bir araya gelen futbol ailesinin düzenlediği “Şehitlere Saygı Maçı”nın kadrosu belli oldu. Bu akşam oynanacak karşılaşma saat 19:00'dan itibaren özel yayınlarla CNN TÜRK'ten canlı olarak yayınlanacak.

Saat 19:00'da başlayacak Şehitlere Saygı Özel Yayını ardından Şehitlere Saygı Maçı saat 20:00'de oynanacak ve 30'ar dakikalık iki devre halinde yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Vodafone Arena'da bu akşam saat 19:00'da başlayacak dayanışma maçında forma giyecek yerli ve yabancı futbolcular ile görev yapacak teknik adamları açıkladı.


(Biraz Geç Oldu)
 
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normalde Maçları Maçlara Gidenleri Desteklemem Ama Bu Kez Durum Farklı Duyarlı Vatandaşlarımıza ve Bu Tarz Birşeyi Düzenleyenden Allah Razı OLsun
 
Üst Alt